A központi felvételi vizsga terembeosztása (2007. január 27., délelõtt)

Sorszám

A diák neve

A diák iskolája

Az iskola székhelye

Az írásbeli terme

1.

Ádám Alexandra

Csontváry Általános Iskola

Zalahaláp

02

2.

Adamecz Alexandra

Szent István Király Általános Iskola

Szentkirályszabadja

02

3.

Akopjan Alex

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

02

4.

Albrecht Dorisz

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

02

5.

Árkossy Bálint

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

02

6.

Auerbach Balázs

Német Nemzetiségi Általános Iskola

Városlőd

02

7.

Bak Levente

Herendi Általános Iskola és Zeneiskola

Herend

02

8.

Bakó Dávid Ambrus

Padányi Bíró Márton Római Katolikus Gimnázium

Veszprém

02

9.

Baksa Szabolcs

Kossuth Lajos Általános Iskola

Veszprém

02

10.

Balajti Nikolett

Irinyi János Általános Iskola

Balatonfűzfő

02

11.

Balczár Erzsébet

Gyulaffy László Általános Iskola

Veszprém-Gyulafirátót

02

12.

Balog Bence

Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola

Veszprém

02

13.

Balogh Ádám

Csajági Református Általános Iskola

Csajág

02

14.

Baranyai Bence

Pusztay Ferenc Általános Iskola

Káptalanfa

02

15.

Baráth Veronika

Körzeti Általános Iskola és Óvoda

Csetény

02

16.

Baráth Zsófia

Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola

Veszprém

02

17.

Bárdossy Bettina

Simon István ÁMK Német Nemz.Á.I.

Ajkarendek

02

18.

Bartha Márió János

Horváth István Általános Iskola

Pétfürdő

02

19.

Bauer Bettina

Képesség- és Tehetségfejlesztő Magán Általános Iskola

Várpalota

02

20.

Bazsó László Dániel

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

02

21.

Bécsy Dániel

Györgyi Dénes Általános Iskola

Balatonalmádi

02

22.

Bedő Csaba Zoltán

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

02

23.

Békefi Barbara

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

02

24.

Berki Nikolett

Bán Aladár Általános Iskola

Várpalota

02

25.

Betleni Fanni

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

02

26.

Bikki Dániel

Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola

Veszprém

03

27.

Biró Cintia Zsanna

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

03

28.

Bisztrán Noémi

Báthory István Általános Iskola

Veszprém

03

29.

Bittner Borbála

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

03

30.

Bodó Kinga

Gyulaffy László Általános Iskola

Veszprém-Gyulafirátót

03

31.

Bogár Anna

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

03

32.

Borbás Katalin

Bán Aladár Általános Iskola

Várpalota

03

33.

Boros Ádám

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

03

34.

Burucs Nándor

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

03

35.

Buzás Dániel

Herendi Általános Iskola és Zeneiskola

Herend

03

36.

Chován Gábor

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

03

37.

Csaba Gábor

Szent István Király Általános Iskola

Szentkirályszabadja

03

38.

Csarmasz Barbara

Herendi Általános Iskola és Zeneiskola

Herend

03

39.

Csatár Zsófia

Bán Aladár Általános Iskola

Várpalota

03

40.

Csécsi Miklós

Györgyi Dénes Általános Iskola

Balatonalmádi

03

41.

Csepely Dávid

Györgyi Dénes Általános Iskola

Balatonalmádi

03

42.

Csomai Dániel

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

03

43.

Csontó Dorottya

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

03

44.

Csordás Ágota

Pusztay Ferenc Általános Iskola

Káptalanfa

03

45.

Csótai Éva

Herendi Általános Iskola és Zeneiskola

Herend

03

46.

Czefernek Andrea

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

201

47.

Czinderi Veronika

Villax Ferdinánd Általános Iskola

Olaszfalu

201

48.

Czvetkó Bettina

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

201

49.

Decsi Liliána

Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola

Veszprém

201

50.

Dede Brigitta

Gyulaffy László Általános Iskola

Veszprém-Gyulafirátót

201

51.

Dévényi Szilvia

Pilinszky János Általános Iskola

Balatonkenese

201

52.

Dobos Adrienn

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

201

53.

Dóra István

Herendi Általános Iskola és Zeneiskola

Herend

201

54.

Dömötör Mónika

Kisfaludy-Ramassetter Iskola

Sümeg

201

55.

Dublecz Alexandra

Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola

Veszprém

201

56.

Dudás Áron

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

201

57.

Durmics Mihály

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

201

58.

Ebele Ákos

Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola

Veszprém

201

59.

Éberling Attila

Széchenyi István Általános Iskola

Somlóvásárhely

201

60.

Eck Bertalan

Kossuth Lajos Általános Iskola

Veszprém

201

61.

Farkasréti Ádám

Herendi Általános Iskola és Zeneiskola

Herend

201

62.

Fazekas Gábor

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

201

63.

Feith Katalin

Herendi Általános Iskola és Zeneiskola

Herend

201

64.

Fekete Krisztina

Bán Aladár Általános Iskola

Várpalota

202

65.

Fellegvári Kata

Árpád Fejedelem Általános Iskola

Litér

202

66.

Fényi Diána Borbála

Herendi Általános Iskola és Zeneiskola

Herend

202

67.

Fertig Dávid

Kossuth Lajos Általános Iskola

Veszprém

202

68.

Fodor Tamás

Herendi Általános Iskola és Zeneiskola

Herend

202

69.

Frindt Viktória

Györgyi Dénes Általános Iskola

Balatonalmádi

202

70.

Fritz Lilla

Gábor Áron Általános Iskola

Hajmáskér

202

71.

Fű Borbála

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

202

72.

Füle Bence

Herendi Általános Iskola és Zeneiskola

Herend

202

73.

Galambos Krisztina

Pilinszky János Általános Iskola

Balatonkenese

202

74.

Gáspár Vivien

Pilinszky János Általános Iskola

Balatonkenese

202

75.

Gémes András

Gyulaffy László Általános Iskola

Veszprém-Gyulafirátót

202

76.

Gera Linda

Herendi Általános Iskola és Zeneiskola

Herend

202

77.

Gergó Gábor

Ősi Oktatási Központ

Ősi

202

78.

Golarits Anna

Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola

Veszprém

202

79.

Gulyás Gábor

Herendi Általános Iskola és Zeneiskola

Herend

202

80.

Györgydeák Máté

Pilinszky János Általános Iskola

Balatonkenese

202

81.

Győri Barna

Dózsa György Általános Iskola

Veszprém

202

82.

Győri Jimmy

Kossuth Lajos Általános Iskola

Veszprém

203

83.

Gyuk Péter

Szent István Király Általános Iskola

Szentkirályszabadja

203

84.

Gyutai Lilla

Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola

Veszprém

203

85.

Hajmássy Zsuzsanna

Kossuth Lajos Általános Iskola

Veszprém

203

86.

Hauck Alexandra

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

203

87.

Hauschild Laura

Endrődi Sándor Általános Iskola

Alsóörs

203

88.

Hegyi Sarolta

Nagy László Általános Iskola

Veszprém

203

89.

Heinbach Petra

Tótvázsony-Hidegkút Önk. Általános Iskola

Tótvázsony

203

90.

Heizer Gergő

Weöres Sándor Általános Iskola

Pápa

203

91.

Hénes Máté Imre

Pilinszky János Általános Iskola

Balatonkenese

203

92.

Herendi Patrik

Györgyi Dénes Általános Iskola

Balatonalmádi

203

93.

Hettmann Alex

Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola

Veszprém

203

94.

Hidvégi András

Báthory István Általános Iskola

Veszprém

203

95.

Hoppál Krisztina

Kossuth Lajos Általános Iskola

Veszprém

203

96.

Horváth Anna 92.08.12.

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

203

97.

Horváth Anna 92.11.11.

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

203

98.

Horváth Bálint

Vörösmarty Mihály Általános Iskola

Ajka

203

99.

Horváth Beáta

Györgyi Dénes Általános Iskola

Balatonalmádi

203

100.

Horváth Benigna Dorka

Kossuth Lajos Általános Iskola

Veszprém

204

101.

Horváth Krisztina 92.09.16.

Fekete István Általános Iskola

Ajka

204

102.

Horváth Krisztina 92.12.27.

Révfülöpi Általános Iskola

Révfülöp

204

103.

Horváth Sára

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

204

104.

Hőgye Norbert

Kossuth Lajos Általános Iskola

Veszprém

204

105.

Hudák Fanni

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

204

106.

Ilies-Maior Petra

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

204

107.

Illés András

Fekete István Általános Iskola

Ajka

204

108.

Ipolyi Dóra

Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola

Veszprém

204

109.

Ispán Dóra

Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola

Veszprém

204

110.

Jakab Márton Ábris

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

204

111.

Jakó Bernadett

Györgyi Dénes Általános Iskola

Balatonalmádi

204

112.

Józsa Tamás

Györgyi Dénes Általános Iskola

Balatonalmádi

204

113.

Kalauz Andrea

Herendi Általános Iskola és Zeneiskola

Herend

204

114.

Kalló Amanda

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

204

115.

Karisztl Anna Dorina

Báthory István Általános Iskola

Veszprém

204

116.

Katona Renáta Katalin

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

204

117.

Keczer Katalin

Györgyi Dénes Általános Iskola

Balatonalmádi

204

118.

Kefei Kata

Báthory István Általános Iskola

Veszprém

205

119.

Kelemen Petra

Pilinszky János Általános Iskola

Balatonkenese

205

120.

Keller János

Herendi Általános Iskola és Zeneiskola

Herend

205

121.

Kerekes Ádám

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

205

122.

Kerekes László

Horváth István Általános Iskola

Pétfürdő

205

123.

Kéri Kolos

Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola

Veszprém

205

124.

Kesely Anetta Andrea

Vörösberényi Általános Iskola

Balatonalmádi

205

125.

Király Alexandra

Árpád Fejedelem Általános Iskola

Litér

205

126.

Kisantal Mira Hajnalka

Szent István Király Általános Iskola

Szentkirályszabadja

205

127.

Kiss Róbert

Csajági Református Általános Iskola

Csajág

205

128.

Klausz Henrietta Noémi

Báthory István Általános Iskola

Veszprém

205

129.

Kóczián Márton Richárd

Kossuth Lajos Általános Iskola

Veszprém

205

130.

Kocsó Bea

Hauser Lajos Általános Iskola

Úrkút

205

131.

Kocsó Judit

Hauser Lajos Általános Iskola

Úrkút

205

132.

Kovács Alexandra

Tótvázsony-Hidegkút Önk. Általános Iskola

Tótvázsony

205

133.

Kovács Dóra

Cholnoky Jenő Általános Iskola és Gimnázium

Veszprém

205

134.

Kovács Lilla Krisztina

Vörösmarty Mihály Általános Iskola

Ajka

205

135.

Kovács Martin

Simon István ÁMK Német Nemz.Á.I.

Ajka-Ajkarendek

205

136.

Kovács Zoltán

Várkerti Általános Iskola

Várpalota

206

137.

Krémer Gábor

Vörösberényi Általános Iskola

Balatonalmádi

206

138.

Krémer Zoltán

Vörösberényi Általános Iskola

Balatonalmádi

206

139.

Kucséber Vivien

Irinyi János Általános Iskola

Balatonfűzfő

206

140.

Kulcsár Gergely

Padányi Bíró Márton Római Katolikus Gimnázium

Veszprém

206

141.

Kurucz Bence

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

206

142.

Kuti Benjamin

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

206

143.

Kuti Sebestyén

Pilinszky János Általános Iskola

Balatonkenese

206

144.

Ladnai Tímea

Herendi Általános Iskola és Zeneiskola

Herend

206

145.

Lakatos Alexandra

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

206

146.

Lakner Gergő Bence

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

206

147.

Lang Ádám

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

206

148.

Lang Nikolett

Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola

Veszprém

206

149.

László Dóra

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

206

150.

Légrádi Csaba

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

206

151.

Légrádi Éva

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

206

152.

Lendvai Dániel

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

206

153.

Lohn Andrea

Herendi Általános Iskola és Zeneiskola

Herend

206

154.

Lohn Viktória

Herendi Általános Iskola és Zeneiskola

Herend

207

155.

Loránd Lilla

Fekete István Általános Iskola

Ajka

207

156.

Lukács Elek

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

207

157.

Lux Réka

Cholnoky Jenő Általános Iskola és Gimnázium

Veszprém

207

158.

Magyar Nobert

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

207

159.

Máhr Judit

Simon István ÁMK Német Nemz.Á.I.

Ajka-Ajkarendek

207

160.

Makaró József

Dózsa György Általános Iskola

Veszprém

207

161.

Másli Csilla

Szent Gellért Általános Iskola

Bakonybél

207

162.

Menyhárt Vivien Mária

Kossuth Lajos Általános Iskola

Veszprém

207

163.

Mészáros Ádám

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

207

164.

Mészáros Evelin

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

207

165.

Mészáros Marcell

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

207

166.

Mihalik Sára

Képesség- és Tehetségfejlesztő Magán Általános Iskola

Várpalota

207

167.

Miklós Melinda

Pilinszky János Általános Iskola

Balatonkenese

207

168.

Mohos Virág

Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola

Veszprém

207

169.

Molnár Alexandra

Gyulaffy László Általános Iskola

Veszprém-Gyulafirátót

120

170.

Molnár Gábor

Györgyi Dénes Általános Iskola

Balatonalmádi

207

171.

Molnár Tamás

Báthory István Általános Iskola

Veszprém

207

172.

Müller István

Gyulaffy László Általános Iskola

Veszprém-Gyulafirátót

208

173.

Nagy Dalma Dóra

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

208

174.

Nagy Dániel

Pilinszky János Általános Iskola

Balatonkenese

208

175.

Nagy Kálmán

Herendi Általános Iskola és Zeneiskola

Herend

208

176.

Nagy Noémi

Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola

Veszprém

208

177.

Nagy Zoltán

Nagy László Általános Iskola

Veszprém

208

178.

Nemes Ilona Barbara

Hauser Lajos Általános Iskola

Úrkút

208

179.

Németh Anna

Horváth István Általános Iskola

Pétfürdő

208

180.

Németh Bence Zsolt

Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola

Veszprém

208

181.

Németh Henriett Helga

Györgyi Dénes Általános Iskola

Balatonalmádi

208

182.

Németh Mirjam

Szent István Király Általános Iskola

Szentkirályszabadja

208

183.

Néninger Laura

Nagy László Általános Iskola

Veszprém

208

184.

Néninger Tibor

Tótvázsony-Hidegkút Önk. Általános Iskola

Tótvázsony

208

185.

Nikolics Ramóna

Pilinszky János Általános Iskola

Balatonkenese

208

186.

Óhegyi Csongor

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

208

187.

Oláh Bettina

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

208

188.

Oláh Dániel

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

208

189.

Oláh Milán

Szent Gellért Általános Iskola

Bakonybél

208

190.

Osvald Szilárd

Halimba-Nyirád Általános Iskola

Nyirád

209

191.

Pálmay Andrea

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

209

192.

Pásztai Vivien

Vörösberényi Általános Iskola

Balatonalmádi

209

193.

Pásztor Petronella Ildikó

Kossuth Lajos Általános Iskola

Ajka

209

194.

Pauer Gergely

Eötvös Loránd Általános Iskola

Ajka

209

195.

Pénzes Cintia

Rőthy Mihály Német Nemz. Ált. Iskola

Kislőd

209

196.

Péter Martina

Képesség- és Tehetségfejlesztő Magán Általános Iskola

Várpalota

209

197.

Pető Blanka

Bárdos Lajos Általános Iskola

Tapolca

209

198.

Pető Boglárka

Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola

Veszprém

209

199.

Pintér Barbara

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

209

200.

Pintér Martina

Endrődi Sándor Általános Iskola

Alsóörs

209

201.

Pleszinger Nikolett

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

209

202.

Punk Bianka

Szent István Király Általános Iskola

Szentkirályszabadja

209

203.

Putz Éva Franciska

Herendi Általános Iskola és Zeneiskola

Herend

209

204.

Ráczkevi Mátyás

Bocskai István Általános Iskola

Papkeszi

209

205.

Ráczkó Judit

Reguly Antal Általános Iskola

Zirc

209

206.

Radács Kata Hermina

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

209

207.

Ránkl Gergő

Gyulaffy László Általános Iskola

Veszprém-Gyulafirátót

209

208.

Rasovszky Tamás

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

213

209.

Reichard Lotti

Bocskai István Általános Iskola

Papkeszi

213

210.

Répási Gréta

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

213

211.

Réthy Patrik

Német Nemzetiségi Általános Iskola

Városlőd

213

212.

Róka Ádám

Bozzay Pál Általános Iskola

Zánka

120

213.

Rónai Szilárd

Báthory István Általános Iskola

Veszprém

213

214.

Rózsahegyi Dóra

Gyulaffy László Általános Iskola

Veszprém-Gyulafirátót

213

215.

Ruzicska Eszter

Képesség- és Tehetségfejlesztő Magán Általános Iskola

Várpalota

213

216.

Ruzsinszky Nóra

Báthory István Általános Iskola

Veszprém

213

217.

Sándor Szilárd

Pilinszky János Általános Iskola

Balatonkenese

213

218.

Sáringer Boglárka Mária

Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola

Veszprém

213

219.

Scheller András István

Batsányi János Általános Iskola

Tapolca

213

220.

Schmalzl Márton

Bán Aladár Általános Iskola

Várpalota

213

221.

Schöffer Róbert Alex

Herendi Általános Iskola és Zeneiskola

Herend

213

222.

Sebők Alexandra

Herendi Általános Iskola és Zeneiskola

Herend

213

223.

Séra Norbert

Thuri György Gimnázium és Szakközépiskola

Várpalota

213

224.

Silye Sándor

Györgyi Dénes Általános Iskola

Balatonalmádi

213

225.

Simon Kristóf

Fekete István Általános Iskola

Ajka

213

226.

Sindler Dóra Lili

Szent István Király Általános Iskola

Szentkirályszabadja

213

227.

Sipos Rados

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

214

228.

Soltész Dóra

Irinyi János Általános Iskola

Balatonfűzfő

214

229.

Somogyi Anna

Képesség- és Tehetségfejlesztő Magán Általános Iskola

Várpalota

214

230.

Somogyi Laura

Endrődi Sándor Általános Iskola

Alsóörs

214

231.

Sóskuthy Barnabás

Herendi Általános Iskola és Zeneiskola

Herend

214

232.

Steigler Tibor

Herendi Általános Iskola és Zeneiskola

Herend

214

233.

Strenner Maja

Szent István Király Általános Iskola

Szentkirályszabadja

214

234.

Stumpf Csaba

Kossuth Lajos Általános Iskola

Veszprém

214

235.

Sudár Eszter

Körzeti Általános Iskola és Óvoda

Csetény

214

236.

Szabó Andrea

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

214

237.

Szabó Bence

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

214

238.

Szabó Csongor

Fekete István Általános Iskola

Ajka

214

239.

Szabó Dániel

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

214

240.

Szabó Gergely

Bán Aladár Általános Iskola

Várpalota

214

241.

Szabó Péter

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

214

242.

Szakonyi Alexandra

Tótvázsony-Hidegkút Önk. Általános Iskola

Tótvázsony

214

243.

Szalai Ádám

Báthory István Általános Iskola

Veszprém

214

244.

Szalai Gergely Kristóf

Általános Iskola

Csopak

214

245.

Szalay Károly

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

215

246.

Szalkai Zsófia

Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola

Veszprém

215

247.

Szamosvári Erik

Kossuth Lajos Általános Iskola

Veszprém

215

248.

Szántay Péter

Kossuth Lajos Általános Iskola

Veszprém

215

249.

Szántó Hajnalka

Kossuth Lajos Általános Iskola

Veszprém

215

250.

Székely Kristóf

Endrődi Sándor Általános Iskola

Alsóörs

215

251.

Szeles József

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

215

252.

Szivák Márk Zoltán

Dózsa György Általános Iskola

Veszprém

215

253.

Szkok Richárd

Békefi Antal Általános Iskola

Bakonyszentkirály

215

254.

Szóka Roland

Dózsa György Általános Iskola

Veszprém

215

255.

Szokoli Teodóra

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

215

256.

Szöllősi Szabina

Tótvázsony-Hidegkút Önk. Általános Iskola

Tótvázsony

215

257.

Takács András

Pilinszky János Általános Iskola

Balatonkenese

215

258.

Takács Borbála

Vetési Albert Gimnázium

Veszprém

215

259.

Takács Claudia Viktória

Györgyi Dénes Általános Iskola

Balatonalmádi

215

260.

Takács Szilveszter

Balatonfőkajár-Csajág Általános Iskola

Balatonfőkajár

215

261.

Tamás András

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

215

262.

Tatai Barbara

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

215

263.

Tiszai Gergely

Nagy László Általános Iskola

Veszprém

108

264.

Tomor Dániel

Simon István ÁMK Német Nemz.Á.I.

Ajka-Ajkarendek

108

265.

Toronyi Győző

Györgyi Dénes Általános Iskola

Balatonalmádi

108

266.

Tósoki Dániel

Tótvázsony-Hidegkút Önk. Általános Iskola

Tótvázsony

108

267.

Tóth Beáta

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

108

268.

Tóth Eszter

Herendi Általános Iskola és Zeneiskola

Herend

108

269.

Tóth Fanny

Herendi Általános Iskola és Zeneiskola

Herend

108

270.

Tóth Gábor Endre

Tótvázsony-Hidegkút Önk. Általános Iskola

Tótvázsony

108

271.

Tóth Rita Julianna

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

108

272.

Triebl Kitti

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

108

273.

Trócsányi Bálint

Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola

Veszprém

108

274.

Turányik Júlia Katalin

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

108

275.

Valdner Roxána

Herendi Általános Iskola és Zeneiskola

Herend

108

276.

Varga Alexandra Barbara

Képesség- és Tehetségfejlesztő Magán Általános Iskola

Várpalota

120

277.

Varga Áron

Irinyi János Általános Iskola

Balatonfűzfő

108

278.

Varga Kinga

Körzeti Általános Iskola és Óvoda

Csetény

108

279.

Varga Tamás

Képesség- és Tehetségfejlesztő Magán Általános Iskola

Várpalota

108

280.

Vázsonyi Máté

Horváth István Általános Iskola

Pétfürdő

108

281.

Venczel Veronika

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

109

282.

Veszprémi Ádám

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

109

283.

Virág Lilla

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

109

284.

Vlasits Géza

Pilinszky János Általános Iskola

Balatonkenese

109

285.

Volf Norbert

Herendi Általános Iskola és Zeneiskola

Herend

109

286.

Vujovich Rita

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

109

287.

Weinhoffer Krisztián

Tótvázsony-Hidegkút Önk. Általános Iskola

Tótvázsony

109

288.

Wéninger Patrik

Herendi Általános Iskola és Zeneiskola

Herend

109

289.

Winter Csaba

Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola

Veszprém

109

290.

Zentai Fruzsina

Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola

Veszprém

109

291.

Zentai Zsófia Valéria

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

109


Vissza a kezdőlapra * Ugrás a lap tetejére

© 2014. Lovassy László Gimnázium, Veszprém