FIGYELEM!

Az iskola ezen honlapja 2019. szeptember 1-je után már nem frissül.
 
Az új honlap a http://web.lovassy.hu érhető el!

A felvételi vizsgát megelõzõ központi írásbeli vizsga terembeosztása (2008. január 26. délelõtt)

Sorszám

A diák neve

A diák születési ideje

A diák iskolája

Az iskola székhelye

Az írásbeli terme

1.

Ábrahám Enikő

1994.06.04

Gyulaffy László Általános Iskola

Veszprém-Gyulafirátót

201

2.

Angerman Ferenc

1993.08.30

Gyulaffy László Általános Iskola

Veszprém-Gyulafirátót

201

3.

Apostol Marcell

1993.04.09

Cholnoky Jenő Általános Iskola

Veszprém

201

4.

Aranyás Anikó

1993.11.18

Kazinczy Ferenc Általános Iskola

Tapolca

201

5.

Arnóczki Szabolcs

1993.02.22

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

201

6.

Aschenbrenner Vanessa

1993.09.19

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

201

7.

Auer Kinga

1993.11.25

Gyulaffy László Általános Iskola

Veszprém-Gyulafirátót

201

8.

Bagosi Vivien

1993.09.10

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

201

9.

Bakai Ferenc

1993.11.12

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

201

10.

Bakos Fanni

1994.04.13

Pilinszky János Általános Iskola

Balatonkenese

201

11.

Balatoni Mária

1993.09.12

Bocskay István Általános Iskola

Papkeszi

201

12.

Balázs Katalin

1993.05.29

Reguly Antal Általános Iskola

Zirc

201

13.

Balogh Krisztián

1994.05.27

Gábor Áron Általános Iskola és Óvoda

Hajmáskér

201

14.

Bandi Gergő

1993.09.26

Kazinczy Ferenc Általános Iskola

Tapolca

201

15.

Baranyai Brigitta

1993.05.26

Tótvázsony-Hidegkút Önkormányzatok Általános Iskola

Tótvázsony

201

16.

Baráth Adél

1994.02.04

Bárdos Lajos Általános Iskola

Tapolca

201

17.

Békési Balázs

1994.01.03

Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola

Veszprém

201

18.

Bélafi Dóra

1993.09.29

Rőthy Mihály Német Nemzetiségi Általános Iskola

Kislőd

201

19.

Benkő Gergely

1993.11.05

Cholnoky Jenő Általános Iskola

Veszprém

202

20.

Bernátzki Máté

1993.06.27

Dózsa György Általános Iskola

Veszprém

202

21.

Bertalan Imola

1993.10.01

Irinyi János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Balatonfűzfő

202

22.

Biermann Teodóra

1993.02.07

Báthory István Általános Iskola

Veszprém

202

23.

Bíró Nikoletta

1993.05.17

Halimba-Nyirád-Szőc Általános Iskolája és Óvódája

Nyirád

202

24.

Blum Márton

1994.02.24

Kossuth Lajos Általános Iskola

Veszprém

202

25.

Bodó Petra

1993.07.25

Batsányi János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Sportiskola

Tapolca

202

26.

Bogdán Loretta

1993.07.29

Batsányi János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Sportiskola

Tapolca

202

27.

Bognár Botond

1993.06.01

Tótvázsony-Hidegkút Önkormányzatok Általános Iskola

Tótvázsony

202

28.

Boncz Antónia

1994.03.24

Várkerti Általános Iskola, Vásárhelyi András Tagiskola+D55

Várpalota

202

29.

Borbándi Viktória

1993.08.13

Képesség és Tehetségfejlesztő Magán Általános Iskola

Várpalota

202

30.

Borbás Orsolya

1993.07.28

Thuri György Gimnázium és Szakközépiskola

Várpalota

202

31.

Bölecz Virág

1993.11.26

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

202

32.

Böröndi Evelin

1993.09.03

Báthory István Általános Iskola

Veszprém

202

33.

Bősze Dorottya

1993.07.15

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

202

34.

Branstadter Zoltán

1993.08.08

Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola

Ajka

202

35.

Brasch Zsuzsanna

1993.10.12

Bocskay István Általános Iskola

Papkeszi

202

36.

Buday András

1994.02.01

Pápai Református Kollégium Gimnáziuma

Pápa

202

37.

Bukovinszki Zoltán

1993.08.19

Cholnoky Jenő Általános Iskola

Veszprém

203

38.

Csajági Nikolett

1993.10.31

Pilinszky János Általános Iskola

Balatonkenese

203

39.

Csepely Fanni

1994.04.21

Báthory István Általános Iskola

Veszprém

203

40.

Cser Ádám

1994.05.11

Kazinczy Ferenc Általános Iskola

Tapolca

203

41.

Csertán Enikő

1993.04.05

Gyulaffy László Általános Iskola

Veszprém-Gyulafirátót

203

42.

Csiszár Áron

1993.08.31

Ramassetter Vince Általános Iskola

Sümeg

203

43.

Csonka Dániel

1994.01.06

Beszédes József Általános Iskola

Balatonvilágos

203

44.

Csótai Kitti

1994.02.05

Herendi Általános Iskola

Herend

203

45.

Csörnök Fanni

1993.10.19

Györgyi Dénes Általános Iskola

Balatonalmádi

203

46.

Cz. Nagy Zsófia

1994.01.12

Kossuth Lajos Általános Iskola

Veszprém

203

47.

Czafit Dániel

1993.12.12

Kazinczy Ferenc Általános Iskola

Tapolca

203

48.

Czilli Regina

1994.04.25

Batsányi János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Sportiskola

Tapolca

203

49.

Cziráki Delila

1993.09.02

Báthory István Általános Iskola

Veszprém

203

50.

Czobor Rebeka

1993.12.02

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

203

51.

Dergez Márk

1993.10.17

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

203

52.

Dobos Alexandra

1993.09.28

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

203

53.

Dobosi Bálint

1994.01.08

Művészetek Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola

Kapolcs

203

54.

Dóczi Sára

1993.11.30

Pilinszky János Általános Iskola

Balatonkenese

204

55.

Dósa Hanna Zoé

1993.11.14

Békefi Antal Általános Iskola

Bakonyszentkirály

204

56.

Dömök Réka

1993.12.18

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

204

57.

Dudás Fanni

1993.09.16

Képesség és Tehetségfejlesztő Magán Általános Iskola

Várpalota

204

58.

Eckert Szilvia

1993.12.30

Herendi Általános Iskola

Herend

204

59.

Eitner Dóra

1993.07.03

Bán Aladár Általános Iskola

Várpalota

204

60.

Espár Anett

1993.11.02

Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola

Veszprém

204

61.

Fajka Krisztián

1993.11.23

Képesség és Tehetségfejlesztő Magán Általános Iskola

Várpalota

204

62.

Faragó Gergely

1993.11.30

Batsányi János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Sportiskola

Tapolca

204

63.

Farkas Bence

1993.05.18

Várkerti Általános Iskola

Várpalota

204

64.

Farkas Bence

1993.06.02

Szent István Király Általános Iskola

Szentkirályszabadja

204

65.

Farkas Dániel

1993.05.30

Borsos Miklós Általános Iskola

Ajka

204

66.

Farkas Dávid

1993.04.01

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

204

67.

Farkasvölgyi István

1994.03.14

Várkerti Általános Iskola, Vásárhelyi András Tagiskola

Várpalota

204

68.

Fekete Dorina

1993.08.21

Gyulaffy László Általános Iskola

Veszprém-Gyulafirátót

204

69.

Fekete Szabolcs

1994.01.13

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

204

70.

Fellegi Krisztián

1993.07.17

Bán Aladár Általános Iskola

Várpalota

204

71.

Fister Sándor

1993.10.09

Képesség és Tehetségfejlesztő Magán Általános Iskola

Várpalota

204

72.

Freund Anna

1993.08.29

Vörösberényi Általános Iskola

Balatonalmádi

205

73.

Funcs Fanni

1993.10.08

Dózsa György Általános Iskola

Veszprém

205

74.

Fülöp Lídia

1994.01.17

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

Berhida

205

75.

Fürdős Anna

1993.10.08

Simon István Általános Iskola

Ajka

205

76.

Fürdős Dominika

1993.08.18

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

Berhida

205

77.

Gádori Viktória

1993.07.12

Bárdos Lajos Általános Iskola

Tapolca

205

78.

Gál Krisztián István

1993.07.19

Bocskay István Általános Iskola

Papkeszi

205

79.

Gazsó Anett Nikolett

1993.01.15

Borsos Miklós Általános Iskola

Ajka

205

80.

Geiszt György

1994.01.07

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

205

81.

Gémes Krisztián

1994.09.26

Gyulaffy László Általános Iskola

Veszprém-Gyulafirátót

205

82.

Gerencsér Balázs

1992.10.06

Kazinczy Ferenc Általános Iskola

Tapolca

205

83.

Gombás Renáta

1994.02.10

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

205

84.

Gondán Sándor

1993.09.15

Bocskay István Általános Iskola

Papkeszi

205

85.

Göntér Eszter

1994.01.02

Művészetek Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola

Kapolcs

205

86.

Gönye András

1993.10.30

Báthory István Általános Iskola

Veszprém

205

87.

Gulácsi Fanni

1993.10.03

Batsányi János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Sportiskola

Tapolca

205

88.

Gunkl Viktor

1994.01.27

Hauser Lajos Általános Iskola

Útkút

205

89.

Győri Attila

1993.01.12

Cholnoky Jenő Általános Iskola

Veszprém

205

90.

Gyurka Norbert

1993.06.08

Képesség és Tehetségfejlesztő Magán Általános Iskola

Várpalota

206

91.

Haffner Vivien

1993.10.20

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

Berhida

206

92.

Hajkó Eszter

1994.02.03

Bozzay Pál Általános Iskola

Zánka

206

93.

Hajmási Máté

1994.03.03

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

206

94.

Hardi Charlotte Réka

1993.10.14

Batsányi János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Sportiskola

Tapolca

206

95.

Hardi Laura

1994.03.26

Bocskay István Általános Iskola

Papkeszi

206

96.

Hárs Dániel

1994.04.08

Kossuth Lajos Általános Iskola

Veszprém

206

97.

Hársfalvi Zsófia

1993.09.04

Kazinczy Ferenc Általános Iskola

Tapolca

206

98.

Hartai Edvárd

1993.11.09

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

206

99.

Hauck Alexandra

1993.12.05

Kazinczy Ferenc Általános Iskola

Tapolca

206

100.

Heilig Benedek

1993.11.05

Báthory István Általános Iskola

Veszprém

206

101.

Herwig Hanka Johanna

1993.03.28

Györgyi Dénes Általános Iskola

Balatonalmádi

206

102.

Holdinger Anett

1993.06.20

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

206

103.

Horváth Alexandra

1993.10.01

Herendi Általános Iskola

Herend

206

104.

Horváth Alexandra

1994.07.02

Csajági Református Általános Iskola

Csajág

206

105.

Horváth Bence

1993.11.04

Várkerti Általános Iskola

Várpalota

206

106.

Horváth Brigitta

1993.10.04

Kossuth Lajos Általános Iskola

Veszprém

206

107.

Horváth Dániel

1993.10.04

Herendi Általános Iskola

Herend

206

108.

Horváth Dániel

1993.07.31

Bocskay István Általános Iskola

Papkeszi

207

109.

Horváth Eszter

1994.04.19

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

207

110.

Horváth Franciska

1994.02.06

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

207

111.

Horváth Richárd

1994.04.25

Dózsa György Általános Iskola

Veszprém

207

112.

Horváth Vivien

1993.05.05

Batsányi János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Sportiskola

Tapolca

207

113.

Horváth Zsuzsanna

1994.04.16

Herendi Általános Iskola

Herend

207

114.

Ihász Patrik

1993.06.29

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

207

115.

Illés Kornélia

1993.10.07

Képesség és Tehetségfejlesztő Magán Általános Iskola

Várpalota

207

116.

Illy Eszter

1993.07.26

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

207

117.

Istvándi Tamás

1993.12.19

Kazinczy Ferenc Általános Iskola

Tapolca

207

118.

Isztl Boglárka

1993.07.02

Cholnoky Jenő Általános Iskola

Veszprém

207

119.

Jack Jakab Tamás

1993.09.03

Művészetek Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola

Kapolcs

207

120.

Jakatics Zsófia

1993.10.22

Cholnoky Jenő Általános Iskola

Veszprém

207

121.

Jákói Zoltán

1993.12.22

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

207

122.

Jámbor Benedek

1993.08.02

Kazinczy Ferenc Általános Iskola

Tapolca

207

123.

Jerem Alexandra

1994.03.15

Batsányi János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Sportiskola

Tapolca

207

124.

Jónás Lucia Eszter

1994.02.11

Báthory István Általános Iskola

Veszprém

207

125.

Juhász Csenge Veronika

1993.12.18

Gyulaffy László Általános Iskola

Veszprém-Gyulafirátót

207

126.

Juhász Csilla

1993.06.06

Német Nemzetiségi Általános Iskola

Városlőd

208

127.

Kajdi András

1992.09.02

Művészetek Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola

Kapolcs

208

128.

Kálmán Dominika

1993.12.26

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

208

129.

Kálmán Kristóf

1993.03.19

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

208

130.

Kalmár Édua Eszter

1993.07.21

Kazinczy Ferenc Általános Iskola

Tapolca

208

131.

Kalmár Richárd

1993.12.30

Bárdos Lajos Általános Iskola

Tapolca

208

132.

Karsai Dóra

1993.09.29

Kazinczy Ferenc Általános Iskola

Tapolca

208

133.

Kaszás Megyer Márk

1993.06.10

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

208

134.

Katona Balázs

1993.11.05

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

208

135.

Katona Gergely Márk

1994.05.03

Szent István Király Általános Iskola

Szentkirályszabadja

208

136.

Kazár Zalán Kristóf

1993.07.15

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

208

137.

Kemény Balázs

1993.03.22

Dózsa György Általános Iskola

Veszprém

208

138.

Kemény Patrik

1993.05.06

Dózsa György Általános Iskola

Veszprém

208

139.

Kéri Richárd

1993.03.23

Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola

Veszprém

208

140.

Kertész Adrienn

1993.03.14

Herendi Általános Iskola

Herend

208

141.

Kiss Dániel

1993.12.18

Gyulaffy László Általános Iskola

Veszprém-Gyulafirátót

208

142.

Kiss Hunor Norbert

1993.07.03

Beszédes József Általános Iskola

Balatonvilágos

208

143.

Kiss Máté

1993.10.17

Lőrincze Lajos Általános Iskola

Szentgál

208

144.

Kiss Tamás

1993.06.21

Herendi Általános Iskola

Herend

209

145.

Klein Martina

1993.03.06

Báthory István Általános Iskola

Veszprém

209

146.

Kloó Daniella

1994.04.22

Gyulaffy László Általános Iskola

Veszprém-Gyulafirátót

209

147.

Kolonits Dominik

1993.06.27

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

209

148.

Komjáthy Fanni

1993.08.27

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

209

149.

Konta Viktória

1993.06.19

Bán Aladár Általános Iskola

Várpalota

209

150.

Korin Máté József

1993.11.02

Kossuth Lajos Általános Iskola

Veszprém

209

151.

Koroknay Dóra

1993.08.25

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

209

152.

Kovács Ádám Ernő

1994.05.07

Dózsa György Általános Iskola

Veszprém

209

153.

Kovács Anita Mária

1994.01.02

Bárdos Lajos Általános Iskola

Tapolca

209

154.

Kovács Annamária

1993.10.18

Ady Endre Általános Iskola

Berhida

209

155.

Kovács Bence

1993.07.16

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

209

156.

Kovács Dóra

1994.01.20

Batsányi János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Sportiskola

Tapolca

209

157.

Kovács Eszter

1993.07.25

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

209

158.

Kovács Levente

1993.05.08

Gyulaffy László Általános Iskola

Veszprém-Gyulafirátót

209

159.

Kovács Lilla

1994.02.02

Kazinczy Ferenc Általános Iskola

Tapolca

209

160.

Kovács Martin

1993.12.09

Herendi Általános Iskola

Herend

209

161.

Kovács Máté

1994.05.27

Báthory István Általános Iskola

Veszprém

209

162.

Kovács Nóra

1994.02.20

Hauser Lajos Általános Iskola

Úrkút

213

163.

Kovács Regina

1993.07.30

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

213

164.

Kovács Zsófia

1993.12.14

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

213

165.

Kovács Zsuzsanna

1994.04.29

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

213

166.

Kovacsik Kamilla

1993.06.27

Batsányi János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Sportiskola

Tapolca

213

167.

Kovalik Tamás

1993.06.23

Borsos Miklós Általános Iskola

Ajka

213

168.

Kozma Viktória

1993.05.29

Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola

Veszprém

213

169.

Kővágó Zsolt

1993.03.08

Tótvázsony-Hidegkút Önkormányzatok Általános Iskola

Tótvázsony

213

170.

Kövesdi Júlia

1993.11.18

Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola

Veszprém

213

171.

Kreisz István

1993.05.06

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

213

172.

Kristóf Dóra

1993.09.27

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

213

173.

Kudomrák Dorottya

1993.10.03

Kazinczy Ferenc Általános Iskola

Tapolca

213

174.

Kukucska Ferenc

1993.07.18

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

213

175.

Kulics Alexandra

1993.09.12

Szent István Király Általános Iskola

Szentkirályszabadja

213

176.

Kühl Mátyás

1993.11.11

Bán Aladár Általános Iskola

Várpalota

213

177.

Künsztler Anna

1993.06.11

Irinyi János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Balatonfűzfő

213

178.

Lajkó Gyöngyvér

1993.10.04

Kossuth Lajos Általános Iskola

Veszprém

213

179.

Lakner Tamara

1994.02.04

Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola

Veszprém

213

180.

Lampert Daniella

1994.02.19

Gyulaffy László Általános Iskola

Veszprém-Gyulafirátót

214

181.

Lang Dániel

1994.02.15

Báthory István Általános Iskola

Veszprém

214

182.

László András

1994.02.07

Batsányi János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Sportiskola

Tapolca

214

183.

László Evelin

1994.01.20

Borsos Miklós Általános Iskola

Ajka

214

184.

László Tünde

1994.05.25

Bán Aladár Általános Iskola, Rákóczi Telepi Tagiskolája

Várpalota

214

185.

László Viktor

1994.02.07

Batsányi János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Sportiskola

Tapolca

214

186.

Lauer János

1993.10.30

Herendi Általános Iskola

Herend

214

187.

Lénárt István

1993.01.02

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

214

188.

Lengyel Dóra

1994.03.25

Pilinszky János Általános Iskola

Balatonkenese

214

189.

Lohonyai Bálint

1993.10.27

Bán Aladár Általános Iskola

Várpalota

214

190.

Lovasi Kristóf

1993.03.07

Dózsa György Általános Iskola

Veszprém

214

191.

Magasi Dalma

1993.06.15

Vetési Albert Gimnázium

Veszprém

214

192.

Magyar Laura

1994.06.03

Gyulaffy László Általános Iskola

Veszprém-Gyulafirátót

214

193.

Maróti Eszter

1994.02.17

Irinyi János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Balatonfűzfő

214

194.

Marton Petra

1994.04.23

Kossuth Lajos Általános Iskola

Veszprém

214

195.

Mátyás Nóra Eszter

1993.08.09

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

214

196.

Mazák Anna

1993.09.06

Szent István Király Általános Iskola

Szentkirályszabadja

214

197.

Meiszterics Bendegúz

1993.07.18

Kazinczy Ferenc Általános Iskola

Tapolca

214

198.

Melkovics Dorina Ildikó

1993.10.24

Borsos Miklós Általános Iskola

Ajka

215

199.

Mező Nóra

1993.07.04

Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola

Veszprém

215

200.

Mihályi Balázs

1993.12.30

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

215

201.

Miletic Nikol

1993.08.04

Báthory István Általános Iskola

Veszprém

215

202.

Miskei Nóra

1993.12.20

Herendi Általános Iskola

Herend

215

203.

Mohari Zsolt József

1993.01.23

Herendi Általános Iskola

Herend

215

204.

Molnár Balázs

1993.05.19

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

215

205.

Molnár Nikolett

1993.12.02

Bán Aladár Általános Iskola, Rákóczi Telepi Tagiskolája

Várpalota

215

206.

Mucsy Katalin

1994.02.28

Kossuth Lajos Általános Iskola

Veszprém

215

207.

Nagy Alexandra

1993.05.30

Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola

Veszprém

215

208.

Nagy Enikő

1994.02.10

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

215

209.

Nagy Enikő Andrea

1994.04.15

Bárdos Lajos Általános Iskola

Tapolca

215

210.

Nagy Eszter

1993.08.09

Villax Ferdinánd Általános Iskola

Olaszfalu

215

211.

Nagy Gábor

1994.02.08

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

215

212.

Nagy Gergő

1993.09.10

Vörösberényi Általános Iskola

Balatonalmádi

215

213.

Nagy Judit

1993.06.26

Szent István Király Általános Iskola

Szentkirályszabadja

215

214.

Nagy Katalin

1994.01.09

Művészetek Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola

Monostorapáti

215

215.

Nagy Nimród

1993.08.22

Bárdos Lajos Általános Iskola

Tapolca

215

216.

Nagy Renátó

1994.01.07

Kazinczy Ferenc Általános Iskola

Tapolca

101

217.

Nagy Vivien

1993.06.25

Gyulaffy László Általános Iskola

Veszprém-Gyulafirátót

101

218.

Nemes Zsófia

1994.01.07

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

101

219.

Németh Ákos

1994.04.29

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

101

220.

Németh Kornél

1994.02.16

Illyés Gyula Általános Iskola és Zeneiskola

Tihany

101

221.

Németh Martin Péter

1993.05.17

Kazinczy Ferenc Általános Iskola

Tapolca

101

222.

Németh Norbert

1993.07.22

Gyulaffy László Általános Iskola

Veszprém-Gyulafirátót

101

223.

Nepusz Adrienn

1994.01.24

Munkácsy Mihály Általános Iskola

Pápa

101

224.

Neu Zsolt

1993.01.07

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

Gazd. vez.

225.

Orbán Viola

1993.06.09

Kazinczy Ferenc Általános Iskola

Tapolca

101

226.

Oszlár Dóra

1993.10.15

Kossuth Lajos Általános Iskola

Veszprém

101

227.

Páli Miklós

1993.07.13

Cholnoky Jenő Általános Iskola

Veszprém

101

228.

Papp Bernadett

1993.12.15

Gyulaffy László Általános Iskola

Veszprém-Gyulafirátót

101

229.

Papp Flóra Szabina

1993.11.02

Bocskay István Általános Iskola

Papkeszi

101

230.

Papp László Richárd

1993.11.21

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

101

231.

Pataki Kornél

1994.01.21

Pilinszky János Általános Iskola

Balatonkenese

101

232.

Pátkai Gyöngyvér

1993.05.08

Herendi Általános Iskola

Herend

101

233.

Pátkai Réka

1994.02.17

Herendi Általános Iskola

Herend

101

234.

Pekarek Tekla

1994.03.17

Borsos Miklós Általános Iskola

Ajka

102

235.

Pesti Dorottya Luca

1993.08.26

Csopaki Általános Iskola

Csopak

102

236.

Péteri Dániel

1993.07.20

Báthory István Általános Iskola

Veszprém

102

237.

Pintér Kálmán

1993.02.17

Szent István Király Általános Iskola

Szentkirályszabadja

102

238.

Pleibeisz Réka

1993.10.27

Herendi Általános Iskola

Herend

102

239.

Plell Kinga

1993.09.30

Györgyi Dénes Általános Iskola

Balatonalmádi

102

240.

Plutzer Ferenc

1993.03.03

Dózsa György Általános Iskola

Veszprém

102

241.

Polgár Ottó

1993.11.23

Vörösberényi Általános Iskola

Balatonalmádi

102

242.

Pontyos Peggi Kata

1993.10.27

Batsányi János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Sportiskola

Tapolca

102

243.

Prém Lilla Alexa

1993.05.03

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

102

244.

Priczel Bence

1993.07.27

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

102

245.

Pucsek Szilárd

1994.04.12

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

102

246.

Punk Benjamin

1994.04.13

Szent István Király Általános Iskola

Szentkirályszabadja

102

247.

Rafael Izabella Tamara

1994.04.13

Bocskay István Általános Iskola

Papkeszi

102

248.

Rajmon Orsolya

1993.10.23

Művészetek Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola

Kapolcs

102

249.

Ravetzky Dóra

1993.10.01

Bocskay István Általános Iskola

Papkeszi

102

250.

Rédei Ádám

1993.06.26

Művészetek Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola

Kapolcs

102

251.

Reiner Éva

1993.10.05

Herendi Általános Iskola

Herend

102

252.

Renkó József Bálint

1993.02.19

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

103

253.

Resch Mihály

1993.07.24

Kazinczy Ferenc Általános Iskola

Tapolca

103

254.

Rieger Márk

1993.09.15

Általános Iskola

Pacsa

103

255.

Riskó Annamária

1994.01.07

Pilinszky János Általános Iskola

Balatonkenese

103

256.

Róka Brigitta

1994.04.30

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

103

257.

Róth Georgina

1993.08.30

Batsányi János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Sportiskola

Tapolca

103

258.

Rubin Réka

1993.11.22

Borsos Miklós Általános Iskola

Ajka

103

259.

Sagmeister Ádám

1994.01.24

Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola

Veszprém

103

260.

Sándor József

1993.08.06

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

103

261.

Sári András

1993.07.15

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

103

262.

Scheller Péter

1993.11.02

Batsányi János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Sportiskola

Tapolca

103

263.

Schindler Petra

1993.09.16

Herendi Általános Iskola

Herend

103

264.

Schtarhon Márk

1993.07.02

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

103

265.

Schultz Domokos

1993.06.27

Kossuth Lajos Általános Iskola

Veszprém

103

266.

Sebők Tamás

1993.07.06

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

103

267.

Sellyei Aliz

1994.02.10

Batsányi János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Sportiskola

Tapolca

103

268.

Sellyei Zita

1994.02.10

Batsányi János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Sportiskola

Tapolca

103

269.

Selmeczi Judit

1993.09.03

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

103

270.

Simándi Balázs

1994.04.12

Horváth István Általános Iskola

Pétfürdő

104

271.

Simon Andrea

1994.02.12

Csopaki Általános Iskola

Csopak

104

272.

Simon Zsolt

1993.10.01

Szent István Király Általános Iskola

Szentkirályszabadja

104

273.

Sinkó Mirjam

1993.12.31

Kazinczy Ferenc Általános Iskola

Tapolca

104

274.

Sipos Gréta

1994.02.02

Batsányi János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Sportiskola

Tapolca

104

275.

Sipos Nikolett

1994.02.12

Pilinszky János Általános Iskola

Balatonkenese

104

276.

Skoda Réka

1993.08.24

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

104

277.

Somogyi Bernadett

1993.08.27

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

104

278.

Somogyi Ferenc

1993.04.25

Padányi Katolikus Gyakorlóiskola

Veszprém

104

279.

Somogyi Gábor

1994.03.15

Művészetek Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola

Monostorapáti

104

280.

Somogyi Richárd

1993.11.18

Árpád Fejedelem Általános Iskola

Litér

104

281.

Spaits Ádám

1993.02.07

Batsányi János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Sportiskola

Tapolca

104

282.

Stadinger Gergely

1993.07.02

Irinyi János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Balatonfűzfő

104

283.

Stadler Ábel

1994.01.11

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

104

284.

Stál Imola

1994.01.22

Kazinczy Ferenc Általános Iskola

Tapolca

104

285.

Stark Balázs

1993.09.07

Kossuth Lajos Általános Iskola

Veszprém

104

286.

Stark Máté

1993.05.03

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

104

287.

Stranigg Tamás

1994.04.14

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

104

288.

Stumpf Rebeka

1993.07.07

Művészetek Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola

Kapolcs

105

289.

Szabó Adrienn

1993.05.31

Herendi Általános Iskola

Herend

105

290.

Szabó Árpád Gergely

1993.07.03

Kazinczy Ferenc Általános Iskola

Tapolca

105

291.

Szabó Bence

1993.12.20

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

105

292.

Szabó Dániel

1993.08.07

Művészetek Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola

Kapolcs

105

293.

Szabó Dániel

1993.07.27

Kazinczy Ferenc Általános Iskola

Tapolca

105

294.

Szabó Hunor

1993.05.24

Villax Ferdinánd Általános Iskola

Olaszfalu

105

295.

Szabó Mercédesz Andrea

1994.01.19

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

105

296.

Szabó Réka

1993.10.19

Kossuth Lajos Általános Iskola

Veszprém

105

297.

Szabó Tibor

1993.07.10

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

105

298.

Szakács Balázs

1993.07.30

Cholnoky Jenő Általános Iskola

Veszprém

105

299.

Szakál Miklós

1993.09.25

Vörösberényi Általános Iskola

Balatonalmádi

105

300.

Szalai Dénes

1994.04.16

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

105

301.

Szalai Krisztián

1994.02.06

Csontváry Általános Iskola

Zalahaláp

105

302.

Szalai Krisztina

1993.10.20

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

105

303.

Szántó Erika

1994.05.15

Bocskay István Általános Iskola

Papkeszi

105

304.

Szarka Csilla

1994.03.12

Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola

Ajka

105

305.

Szedlák Sára

1993.11.23

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

105

306.

Szeglet Jennifer

1993.12.12

Pilinszky János Általános Iskola

Balatonkenese

106

307.

Szelényi Előd Loic

1993.04.19

Kazinczy Ferenc Általános Iskola

Tapolca

106

308.

Szén Lilla

1993.11.04

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

106

309.

Szerencsi Marietta

1993.02.25

Herendi Általános Iskola

Herend

106

310.

Szigeti Bertalan György

1993.11.05

Vetési Albert Gimnázium

Veszprém

106

311.

Szigeti Tamás

1994.01.13

Bán Aladár Általános Iskola

Várpalota

106

312.

Szikszai Fanni

1993.07.26

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

106

313.

Szilágyi Zsófia

1994.01.12

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

106

314.

Szirmai Márta

1994.01.13

Vetési Albert Gimnázium

Veszprém

106

315.

Szokoli Dániel

1993.12.26

Ramassetter Vince Általános Iskola

Sümeg

106

316.

Szöllőskei Balázs

1993.02.01

Herendi Általános Iskola

Herend

106

317.

Szőrös Ádám

1994.12.24

Művészetek Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola

Kapolcs

106

318.

Sztrik Martin

1993.07.13

Dózsa György Általános Iskola

Veszprém

106

319.

Szűcs Soma

1993.12.15

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

106

320.

Takács Eszter

1993.09.09

Kossuth Lajos Általános Iskola

Veszprém

106

321.

Tamás Regina

1993.10.10

Gyulaffy László Általános Iskola

Veszprém-Gyulafirátót

106

322.

Tamás Soma

1993.01.30

Dózsa György Általános Iskola

Veszprém

106

323.

Tapolczai Tekla

1993.07.15

Báthory István Általános Iskola

Veszprém

106

324.

Tarsoly Dániel

1993.10.02

Cholnoky Jenő Általános Iskola

Veszprém

111

325.

Tatai Virág

1993.10.29

Kazinczy Ferenc Általános Iskola

Veszprém

111

326.

Tekker Szimonetta

1993.09.15

Gyulaffy László Általános Iskola

Veszprém-Gyulafirátót

111

327.

Tokai-Kiss Dóra

1993.11.25

Herendi Általános Iskola

Herend

111

328.

Tollár Attila Richárd

1993.07.04

Csajági Református Általános Iskola

Csajág

111

329.

Tollner Dávid

1994.02.17

Árpád Fejedelem Általános Iskola

Litér

111

330.

Tósoki Gina

1994.03.08

Gyulaffy László Általános Iskola

Veszprém-Gyulafirátót

111

331.

Tóth Csaba

1994.01.12

Hauser Lajos Általános Iskola

Úrkút

111

332.

Tóth Dávid Szilveszter

1993.07.28

Gyulaffy László Általános Iskola

Veszprém-Gyulafirátót

111

333.

Tóth Erik

1994.07.04

Horváth István Általános Iskola

Pétfürdő

111

334.

Tóth Klaudia

1993.06.27

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

111

335.

Tóth Krisztina

1993.08.11

Kazinczy Ferenc Általános Iskola

Tapolca

111

336.

Tóth Lilla

1993.11.23

Szent István Király Általános Iskola

Szentkirályszabadja

111

337.

Töreky Balázs

1993.06.30

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

111

338.

Török Attila

1993.12.21

Művészetek Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola

Monostorapáti

111

339.

Török Zita Adél

1994.05.04

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

111

340.

Tunner Boglárka

1993.08.09

Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola

Veszprém

111

341.

Turcsányi Máté

1993.08.30

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

111

342.

Ujlaki Ágota

1993.11.24

Vetési Albert Gimnázium

Veszprém

112

343.

Vági Gyula

1994.04.17

Pilinszky János Általános Iskola

Balatonkenese

112

344.

Vajda Tímea

1993.10.06

Gyulaffy László Általános Iskola

Veszprém-Gyulafirátót

112

345.

Vajthó Ramóna Veronika

1993.10.11

Báthory István Általános Iskola

Veszprém

112

346.

Váradi Petra

1993.08.16

Kossuth Lajos Általános Iskola

Veszprém

112

347.

Varga Ádám

1993.12.28

Körzeti Általános Iskola és Óvoda

Csetény

112

348.

Varga Ádám Zoltán

1993.10.16

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

112

349.

Varga Bence Kálmán

1993.11.04

Várkerti Általános Iskola, Vásárhelyi András Tagiskola

Várpalota

112

350.

Varga Blanka

1993.07.14

Vörösberényi Általános Iskola

Balatonalmádi

112

351.

Varga Boglárka

1993.07.02

Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola

Veszprém

112

352.

Varga Levente

1994.01.24

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

112

353.

Varga Marianna

1994.04.11

Herendi Általános Iskola

Herend

112

354.

Varga Máté

1994.03.26

Hauser Lajos Általános Iskola

Úrkút

112

355.

Varga Mónika

1993.08.15

Herendi Általános Iskola

Herend

112

356.

Varga Zsófia

1993.09.29

Művészetek Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola

Kapolcs

112

357.

Varsányi Barna

1993.05.26

Kossuth Lajos Általános Iskola

Veszprém

112

358.

Varsányi Diána

1993.10.04

Képesség és Tehetségfejlesztő Magán Általános Iskola

Várpalota

112

359.

Varsányi Kinga

1994.03.25

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

112

360.

Végh Bertold

1993.12.14

Dózsa György Általános Iskola

Veszprém

113

361.

Viczina Tibor

1993.12.05

Várkerti Általános Iskola, Vásárhelyi András Tagiskola

Várpalota

113

362.

Vidosa Mátyás András

1993.06.09

Kossuth Lajos Általános Iskola

Veszprém

113

363.

Vígh Dóra

1993.01.14

Művészetek Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola

Monostorapáti

113

364.

Vörös Zsófia

1994.02.03

Rózsa Úti Általános Iskola

Veszprém

113

365.

Waldhauser Szimonetta

1994.01.09

Tasner Antal Általános Iskola

Öskü

113

366.

Wittmann Alex Attila

1993.12.08

Kossuth Lajos Általános Iskola

Veszprém

113

367.

Wlassits György Hunor

1993.07.25

Dózsa György Általános Iskola

Veszprém

113

368.

Wolszt Bence

1993.12.08

Hauser Lajos Általános Iskola

Úrkút

113

369.

Zalavári Anna

1994.08.28

Báthory István Általános Iskola

Veszprém

113

370.

Zalkai Márton

1993.06.11

Hriszto Botev Általános Iskola

Veszprém

113

371.

Zámbó Leonóra

1994.02.10

Deák Ferenc Általános Iskola

Veszprém

113


Vissza a kezdőlapra * Ugrás a lap tetejére

© 2019. Lovassy László Gimnázium, Veszprém