OKTV eredmények - 2012/2013-as tanév

A Lovassy László Gimnázium tanulói közül az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen a 2012/2013-as tanévben a táblázatban szereplõ tanulók jutottak az országos döntõbe vagy a II. fordulóba.

Az eredményekhez a tanulóknak és a felkészítõ tanároknak is gratulálunk!

Utolsó frissítés: 2013. március 4.

Az országos döntőbe jutott

Összesen: 21 döntõbe jutás

Informatika I. kategória

         
 

Erdõs Szilvia 12.A

 

Stumpf László

         
 

Gema Barnabás 13.A

 

Pálffy Zoltán

         
 

Jack Jakab Tamás 13.C

 

Szabó László

         
 

Nyéki Csaba Hunor 13.D

 

Király Sándor

Informatika II. kategória

         
 

Csiszár Áron 13.C

 

dr. Öveges Ferenc

         
 

Hegyi Gellért István 13.C

 

Szabó László

         
 

Heilig Benedek 13.C

 

Szabó László

         
 

Kovács Máté 13.C

 

Szabó László

         
 

Kovács Tibor 12.C

 

dr. Öveges Ferenc

Német nemzetiségi nyelv és irodalom

         
 

Bélafi Dóra 13.B

 

Nagy Erika, Dr. Oroszné dr. Takács Katalin, Bertha Orsolya, Lendvai László

         
 

Herwig Hanka Johanna 13.B

 

Nagy Erika, Lendvai László, Bertha Orsolya

         
 

Kolonits Dominik 13.B

 

Nagy Erika, Bertha Orsolya

         
 

Skoda Réka 13.B

 

Márkus Csaba, Dr. Oroszné dr. Takács Katalin, Bertha Orsolya

         
 

Tekker Szimonetta 13.B

 

Márkus Csaba, Lendvai László, Bertha Orsolya

Német nyelv II. kategória

         
 

Farkas Bettina 12.B

 

Dr. Füléné Pió Gabriella, Barabás Szilvia

         
 

Kolonits Dominik 13.B

 

Nagy Erika

         
 

Skoda Réka 13.B

 

Márkus Csaba

Spanyol nyelv I. kategória

         
 

Erdõs Kata 13.D

 

Stark Péterné Zöldvári Ildikó

         
 

Tokai-Kiss Dóra Viktória 13.D

 

Stark Péterné Zöldvári Ildikó

         
 

Tóth Zsuzsa Veronika 12.A

 

Stark Péterné Zöldvári Ildikó

         
 

Vági Lili 12.D

 

Stark Péterné Zöldvári Ildikó

Az OKTV II. fordulójába jutott

Összesen: 37 fõ

Angol nyelv II. kategória

         
 

Molnár Tamás 12.A

Fürj Katalin

         
 

Nagy Róbert 12.A

Fürj Katalin

         
 

Szilágyi Zsófia 13.D

Holubné Szita Zsuzsanna

         
 

Tokai-Kiss Dóra Viktória 13.D

Holubné Szita Zsuzsanna

         
 

Vági Lili 12.D

Bana Márta

Biológia I. kategória

         
 

Farkas Klára Zsuzsanna 12.D

dr. Szalainé Tóth Tünde

         
 

Gönye András 13.A

dr. Szalainé Tóth Tünde

         
 

Orosz Emma 12.D

dr. Szalainé Tóth Tünde

         
 

Simon Andrea 13.A

dr. Szalainé Tóth Tünde

Biológia II. kategória

         
 

Tóth Lilla 13.D

dr. Szalainé Tóth Tünde, Kiss Zoltán

Fizika I. kategória

         
 

Székely Mátyás 12.A

Böcskei Ákos

Fizika II. kategória

         
 

Kreisz István 13.A

Varga Vince

         
 

Sári András Lajos 13.A

Varga Vince

         
 

Szigeti Bertalan György 13.A

Varga Vince

Földrajz

         
 

Gelencsér Orsolya 12.D

dr. Réti Balázs

         
 

Katona Balázs 13.C

Bereginé Simon Ágnes

         
 

Pintér András Soma 12.A

dr. Réti Balázs

Informatika I. kategória

         
 

Erdõs Szilvia 12.A

Stumpf László

         
 

Gema Barnabás 13.A

Pálffy Zoltán

         
 

Jack Jakab Tamás 13.C

Szabó László

         
 

Nyéki Csaba Hunor 13.D

Király Sándor

Informatika II. kategória

         
 

Csiszár Áron 13.C

dr. Öveges Ferenc

         
 

Hegyi Gellért István 13.C

Szabó László

         
 

Heilig Benedek 13.C

Szabó László

         
 

Kovács Máté 13.C

Szabó László

         
 

Kovács Tibor 12.C

dr. Öveges Ferenc

         
 

Lizák Richárd 12.C

dr. Öveges Ferenc

         
 

Plutzer Ferenc 13.C

dr. Öveges Ferenc

Magyar irodalom

         
 

Sipos Nikolett 13.D

Asztalos István

Matematika II. kategória

         
 

Kovács Tibor 12.C

Katanics Sándor

         
 

László Dániel 12.D

Csizmaziáné Fazekas Beáta

         
 

Lizák Richárd 12.C

Katanics Sándor

Német nyelv I. kategória

         
 

Szigeti Bertalan György 13.A

dr. Füléné Pió Gabriella

Német nyelv II. kategória

         
 

Farkas Bettina 12.B

dr. Füléné Pió Gabriella, Barabás Szilvia

         
 

Kolonits Dominik 13.B

Nagy Erika

         
 

Skoda Réka 13.B

Márkus Csaba

Spanyol nyelv I. kategória

         
 

Erdõs Kata 13.D

Stark Péterné Zöldvári Ildikó

         
 

Tokai-Kiss Dóra Viktória 13.D

Stark Péterné Zöldvári Ildikó

         
 

Tóth Zsuzsa Veronika 12.A

Stark Péterné Zöldvári Ildikó

         
 

Vági Lili 12.D

Stark Péterné Zöldvári Ildikó

Történelem

         
 

Huszti Dorottya 12.C

Isztl János

         
 

Tamás Soma Baján 13.A

Isztl János


Vissza a kezdőlapra * Ugrás a lap tetejére

© 2014. Lovassy László Gimnázium, Veszprém