OKTV eredmények - 2017/2018-as tanév

A Lovassy László Gimnázium tanulói közül az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen a 2017/2018-as tanévben a táblázatban szereplõ tanulók jutottak a II. fordulóba és az országos döntőbe.

Az eredményekhez a tanulóknak és a felkészítõ tanároknak is gratulálunk!

Utolsó frissítés: 2018. április 22.

Az OKTV döntőjébe jutott

Összesen: 30 döntőbe jutás

Angol nyelv II. kategória

         
 

Szilágyi Bence 11.A

15. hely

Fürj Katalin

Biológia I. kategória

         
 

Arany Eszter Sára 12.B

11. hely

dr. Szalainé Tóth Tünde

Fizika I. kategória

         
 

Pituk Gábor 11.A

25. hely

Böcskei Ákos

Informatika II. kategória

         
 

Pituk Gábor 11.A

18. hely

Molnár Veronika

Kémia I. kategória

         
 

Arany Eszter Sára 12.B

4. hely

Kiss Zoltán

Matematika II. kategória

         
 

Encz Koppány István 12.A

9. hely

Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince

         
 

Horváth Botond 12.A

24. hely

Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince

         
 

Pituk Gábor 11.A

7. hely

Böcskei Ákos, Katanics Sándorné

Mozgóképkultúra és médiaismeret

         
 

Kovács Dániel 11.A

7. hely

Vondervisztné Kapor Ágnes

Német nemzetiségi nyelv és irodalom

         
 

Arany Eszter Sára 12.B

5. hely

Kiss Andrea, Márkus Csaba, Schindler László

         
 

Árkovits Eszter Erzsébet 12.B

13. hely

Kiss Andrea, Márkus Csaba, Schindler László

         
 

Bogdán Róbert 12.B

4. hely

Kiss Andrea, Márkus Csaba, Schindler László

         
 

Boross Mónika 12.B

18. hely

Kiss Andrea, Márkus Csaba, Schindler László

         
 

Holicsek Réka 11.B

6. hely

Bankó Mónika, Dr. Füléné Pió Gabriella, Eich Mária

         
 

Kálmán Kata Kincső 11.B

7. hely

Bankó Mónika, Dr. Füléné Pió Gabriella, Eich Mária

         
 

Kerekes Sarolta 11.B

17. hely

Bankó Mónika, Dr. Füléné Pió Gabriella, Eich Mária

         
 

Lennert Lidia Rozália 11.B

12. hely

Bankó Mónika, Dr. Füléné Pió Gabriella, Eich Mária

         
 

Nánási Júlia 12.B

8. hely

Kiss Andrea, Márkus Csaba, Schindler László

         
 

Németh Dorina Ágnes 12.B

9. hely

Kiss Andrea, Márkus Csaba, Schindler László

         
 

Pásti-Hriczu Andor 11.B

11. hely

Bankó Mónika, Dr. Füléné Pió Gabriella, Eich Mária

         
 

Reisinger Viktor 11.B

2. hely

Bankó Mónika, Dr. Füléné Pió Gabriella, Eich Mária

         
 

Véber Krisztina 11.B

16. hely

Bankó Mónika, Dr. Füléné Pió Gabriella, Eich Mária

Német nyelv II. kategória

         
 

Bogdán Róbert 12.B

12. hely

Márkus Csaba, Kiss Andrea

         
 

Holicsek Réka 11.B

13. hely

Bankó Mónika, Dr. Füléné Pió Gabriella

         
 

Kálmán Kata Kincső 11.B

15. hely

Bankó Mónika, Dr. Füléné Pió Gabriella

         
 

Lengyel Dorottya 11.B

22. hely

Bankó Mónika, Dr. Füléné Pió Gabriella

         
 

Naszer Tamara 12.A

-

dr. Oroszné dr. Takács Katalin

         
 

Réti Anna Katalin 11.B

25. hely

Bankó Mónika, Dr. Füléné Pió Gabriella

         
 

Ruzsiczky Nóra 11.A

26. hely

Márkus Csaba

Spanyol nyelv II. kategória

         
 

Bicski Bálint 12.C

26. hely

Stark Péterné Zöldvári Ildikó

Az OKTV II. fordulójába jutott

Összesen: 36 továbbjutás

Angol nyelv II. kategória

         
 

Bicski Bálint 12.C

Molnár Veronika

         
 

Fülöp Dominika Réka 11.D

Molnár Veronika

         
 

Németh Ádám 12.C

Molnár Veronika

         
 

Szilágyi Bence 11.A

Fürj Katalin

         
 

Takács Bianka 12.B

Buglák Anita

         
 

Varga Márk 11.A

Fürj Katalin

Biológia I. kategória

         
 

Arany Eszter 12.B

dr. Szalainé Tóth Tünde

         
 

Izsó Fanni Krisztina 11.B

dr. Szalainé Tóth Tünde, Kiss Zoltán

         
 

Lengyel Dorottya 11.B

dr. Szalainé Tóth Tünde, Kiss Zoltán

         
 

Pajzer Alma Réka 11.D

dr. Szalainé Tóth Tünde

         
 

Takács Kornél 11.C

dr. Szalainé Tóth Tünde

         
 

Tóth Eszter 11.D

dr. Szalainé Tóth Tünde

Biológia II. kategória

         
 

Szekrényes Rebeka 12.B

dr. Szalainé Tóth Tünde, Kiss Zoltán

Fizika I. kategória

         
 

Pituk Gábor 11.A

Böcskei Ákos

Francia nyelv

         
 

Krasznai Lilla 12.D

György-Gyarmathy Andrea

Informatika I. kategória

         
 

Ékes Ágota 12.A

Pozsgainé Becze Boglárka

Informatika II. kategória

         
 

Pituk Gábor 11.A

Molnár Veronika

Kémia I. kategória

         
 

Arany Eszter Sára 12.B

Kiss Zoltán

Matematika II. kategória

         
 

Bodnár Babett 11.A

Böcskei Ákos, Katanics Sándorné

         
 

Encz Koppány István 12.A

Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince

         
 

Horváth Botond 12.A

Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince

         
 

Pituk Gábor 11.A

Böcskei Ákos, Katanics Sándorné

Német nyelv II. kategória

         
 

Bogdán Róbert 12.B

Márkus Csaba, Kiss Andrea

         
 

Dobos Dorina 11.A

Buglák Anita

         
 

Holicsek Réka 11.B

dr. Füléné Pió Gabriella

         
 

Kálmán Kata Kincső 11.B

dr. Füléné Pió Gabriella

         
 

Lengyel Dorottya 11.B

dr. Füléné Pió Gabriella

         
 

Naszer Tamara 12.A

dr. Oroszné dr. Takács Katalin

         
 

Réti Anna Katalin 11.B

dr. Füléné Pió Gabriella

         
 

Ruzsiczky Nóra 11.A

Márkus Csaba

         
 

Stáhl Laura 11.B

dr. Füléné Pió Gabriella

         
 

Véber Krisztina 11.B

dr. Füléné Pió Gabriella

Spanyol nyelv II. kategória

         
 

Bicski Bálint 12.C

Stark Péterné Zöldvári Ildikó

Történelem

         
 

Epresi Ádám 12.D

Isztl János

         
 

Kedves Máté Örs 11.D

dr. Réti Balázs, Isztl János

         
 

Szondi Máté Álmos 11.A

Isztl János


Vissza a kezdőlapra * Ugrás a lap tetejére

© 2018. Lovassy László Gimnázium, Veszprém