A felsõoktatási felvételi eredményei - 2007

Aktualizálva: 2007. augusztus 30.

Beérkezési arány: 100 %

Az eredményekhez gratulálunk!

Évfolyam

Felsõoktatásba felvettek aránya

2006/2007

96,9 %

 

 

Osztály

Felsõoktatásba felvettek aránya

12.A

93,9 %

12.B

100,0 %

12.C

94,6 %

12.D

100,0 %

 

 

 Jelmagyarázat: 

= Felvételt nyert.   

= Nem nyert felvételt.   

= Nincs még adat.

 

Osztály

 

Név

Intézmény

Szak

Nappali

Finanszí-
rozás

Hányadik
hely

12.A

Albert Szabolcs Tamás

NYME-FMK

faipari mérnöki

N

Á

1.

12.A

Ambrus Edina

BGF-PSZFK-BP

pénzügy és számvitel

N

Á

2.

12.A

Borbély Boglárka

ELTE-ÁJK

jogász

N

Á

1.

12.A

Borbély Gábor

BME-TTK

matematika

N

Á

1.

12.A

Borbély Márton

BME-VIK

villamosmérnöki

N

Á

2.

12.A

Csikós Attila

BME-ÉÖK

építőmérnöki

N

Á

1.

12.A

Cziráki Szabolcs

BME-TTK

matematika

N

Á

1.

12.A

Dohanek Dávid Zsolt

BME-VIK

mérnök informatikus

N

Á

1.

12.A

Duka Zsófia

BCE-TK

politológia

N

Á

2.

12.A

Forgács Márton

PME-MK

mechatronikai mérnöki

N

Á

1.

12.A

Földvári Tamás

SZE-MTK

gépészmérnöki

N

Á

1.

12.A

Friedl Gergely

BME-VIK

villamosmérnöki

N

Á

1.

12.A

Horváth András

BME-VIK

villamosmérnöki

N

Á

4.

12.A

Hosszu Éva

BME-TTK

matematika

N

Á

1.

12.A

Kapás Eszter Dóra

Sajnos nem nyert felvételt. :-(

12.A

Kardics Dávid

BME-GÉK

gépészmérnöki

N

Á

1.

12.A

Kitzberger Ádám

BME-VIK

villamosmérnöki

N

Á

1.

12.A

Kurbucz Máté Dániel

BME-VIK

villamosmérnöki

N

Á

1.

12.A

Leipold Gergő

SE-ÁOK

orvos

N

Á

1.

12.A

Lépold Dániel

BME-ÉÖK

építőmérnöki

N

Á

1.

12.A

Molnár Dávid

BME-VIK

villamosmérnöki

N

Á

1.

12.A

Németh Tibor

BME-TTK

matematika

N

Á

1.

12.A

Németi Zsolt

Sajnos nem nyert felvételt. :-(

12.A

Pethő Ádám

BGF-PSZFK-BP

gazdálkodási és menedzsment

N

Á

2.

12.A

Samu Ferenc

BME-GÉK

gépészmérnöki

N

Á

1.

12.A

Schmaldienst Dóra

BGF-KKFK

nemzetközi gazdalkodás

N

Á

1.

12.A

Schultz Benedek

BME-TTK

matematika

N

Á

1.

12.A

Siliga Valéria

BCE-KTK

alkalmazott közgazdaságtan

N

Á

1.

12.A

Soós Hajnalka

BCE-KIK

igazgatásszervező

N

Á

3.

12.A

Szabó Róbert Géza

BME-VIK

villamosmérnöki

N

Á

1.

12.A

Széll Bence

BCE-GTK

nemzetközi gazdálkodás

N

Á

1.

12.A

Szollár Dávid Balázs

BGF-PSZFK-BP

pénzügy és számvitel

N

K

5.

12.A

Várszegi János

BME-VIK

villamosmérnöki

N

Á

1.

12.B

Bauernhuber Ákos

BME-KSK

közlekedésmérnöki

N

Á

1.

12.B

Filó Adrienn

PE-BTK

nemzetközi tanulmányok

N

Á

1.

12.B

Hámori Marcell János

NYME-AK

turizmus-vendéglátás

N

K

2.

12.B

Kádár András

BME-ÉSZK

építész

N

Á

1.

12.B

Kápli Balázs István

BCE-TK

nemzetközi tanulmányok

N

Á

1.

12.B

Kiss Dávid

BME-GTK

gazdálkodási és menedzsment

N

Á

1.

12.B

Kolonics Ferenc Zoltán

SE-ÁOK

orvos

N

Á

1.

12.B

Kovács Edit

BCE-TK

nemzetközi tanulmányok

N

Á

1.

12.B

Kovács Melinda

PE-GTK

emberi erőforrások

N

Á

3.

12.B

Lach Kerstin Astrid

BKF

kommunikáció és médiatudomány

N

K

3.

12.B

Maász Róbert

BME-KSK

közlekedésmérnöki

N

Á

1.

12.B

Mihályfi Angéla

SZIE-ÁOTK

állatorvosi

N

Á

1.

12.B

Molnár Dóra

BME-ÉSZK

építész

N

Á

1.

12.B

Niederhoffer Viola

ELTE-BTK

germanisztika - skandinavisztika

N

Á

1.

12.B

Nusal Gergő

PE-GTK

nemzetközi gazdálkodás

N

Á

1.

12.B

Nyeste Gábor

BME-VBK

vegyészmérnöki

N

Á

1.

12.B

Pauer Anikó

BME-GTK

gazdálkodási és menedzsment

N

Á

5.

12.B

Putz Ádám

PTE-BTK

pszichológia (magyar nyelven)

N

Á

1.

12.B

Rankl Andrea

SZE-GK

kereskedelem és marketing

N

Á

1.

12.B

Reikort Dávid Róbert

PE-BTK

anglisztika

N

Á

1.

12.B

Rózsa Ramóna

PE-GTK

turizmus-vendéglátás

N

Á

1.

12.B

Sipos Nikolett

PE-BTK

germanisztika

N

K

2.

12.B

Somogyi Barbara

BCE-GTK

turizmus-vendéglátás

N

Á

1.

12.B

Szabó Bence

SZTE-ÁOK

orvos

N

Á

2.

12.B

Szabó Patrik

PE-BTK

nemzetközi tanulmányok

N

Á

1.

12.B

Szauer Orsolya

SE-ÁOK

orvos

N

Á

1.

12.B

Sztoján Hanna Nóra

SZTE-GYTK

gyógyszerész

N

Á

1.

12.B

Tóth Réka

ELTE-BTK

ókori nyelvek és kultúrák - egyiptológia

N

Á

1.

12.B

Valc Virág

PTE-BTK

Kommunikáció és médiatudomány

N

K

2.

12.C

Albrecht Alma

BCE-KTK

gazdaságelemzés

N

Á

1.

12.C

Benkő Ágnes

ELTE-BTK

anglisztika

N

Á

1.

12.C

Csere Annamária

ELTE-IK

programtervező informatikus

N

Á

3.

12.C

Csurgó Tamás

BME-VIK

mérnök informatikus

N

Á.

1.

12.C

Déri András

BME-VIK

mérnök informatikus

N

Á

1.

12.C

Dülk Tamara Noémi

PTE-ÁJK

jogász

N

Á

1.

12.C

Gazdag András

PE-GTK

gazdálkodási és menedzsment

N

K

6.

12.C

Holpert Ádám

BCE-GTK

gazdaságinformatikus

N

Á

3.

12.C

Jacsó Patrícia

SE-ÁOK

orvos

N

Á

1.

12.C

Károly Béla Richárd

BME-VIK

mérnök informatikus

N

Á

1.

12.C

Kertész Ábel

ELTE-ÁJK

jogász

N

Á

1.

12.C

Kokas Gergely Gyula

BCE-GTK

gazdaságinformatikus

N

Á

1.

12.C

Korcsog Ábel Bendegúz

BME-VIK

mérnök informatikus

N

Á

1.

12.C

Kovács Emil

BCE-KTK

gazdaságelemzés

N

Á

1.

12.C

Kovács Milán Tamás

SE-ÁOK

orvos

N

Á

1.

12.C

Kölcsei Adrienn

Nem járult hozzá eredményének közléséhez.

12.C

Kövesházi Dániel

BME-GÉK

ipari termék- és formatervező mérnöki

N

Á

3.

12.C

Lipóczi Enikő Boglárka Katalin

BGF-KVIFK

turizmus-vendéglátás (angol nyelven)

N

Á

1.

12.C

Mikes Péter

BME-VIK

mérnök informatikus

N

Á

1.

12.C

Molnár Gergő

BCE-KTK

gazdaságelemzés

N

Á

1.

12.C

Molnár Péter

BME-VIK

mérnök informatikus

N

Á

1.

12.C

Obermayer Anita

BCE-TK

nemzetközi tanulmányok

N

Á

1.

12.C

Piedl András György

BME-ÉÖK

építőmérnöki

N

Á

1.

12.C

Podt Noémi Gabriella

Nem járult hozzá eredményének közléséhez.

12.C

Sasvári Gergely

BME-VIK

villamosmérnöki

N

Á

1.

12.C

Sóskuthy Zalán

BME-VIK

mérnök informatikus

N

Á

1.

12.C

Stranigg Zsuzsanna

SE-FOK

fogorvos

N

Á

1.

12.C

Strbka Eszter Gyöngyi

ELTE-BTK

informatikus könyvtáros

N

Á

2.

12.C

Stumpf Anna

ELTE-BTK

anglisztika

N

Á

1.

12.C

Sydó Nóra

SE-ÁOK

orvos

N

Á

1.

12.C

Szabó Balázs

BME-ÉSZK

építész

N

Á

1.

12.C

Szabó Dániel

BME-VIK

villamosmérnöki

N

Á

1.

12.C

Szabó Eszter

ELTE-PPK

pszichológia

N

Á

1.

12.C

Szabó Szilvia

PE-GTK

gazdálkodási és menedzsment

N

Á

1.

12.C

Szatmári Péter Ákos

SZE-MTK

építész

N

Á

2.

12.C

Tokos Gábor

BME-VIK

mérnök informatikus

N

Á

1.

12.C

Váry Kovács Gergő

PE-MIK

mérnök informatikus

N

Á

1.

12.D

Balogh Tamás

BGF-KKFK

nemzetközi gazdálkodás

N

Á

1.

12.D

Budai Ágnes

BGF-KKFK

nemzetközi gazdálkodás (magyar nyelven)

N

Á

2.

12.D

El Rashid Rámi

BME-VBK

környezetmérnöki

N

Á

1.

12.D

Ender Zsófia

BME-GTK

gazdálkodási és menedzsment

N

Á

2.

12.D

Ferencz Áron

PE-MIK

villamosmérnöki

N

Á

1.

12.D

Fodor Roland

PE-MIK

villamosmérnöki

N

Á

1.

12.D

Gécs Péter

SE-FOK

fogorvos

N

Á

1.

12.D

Gőz Gábor

BME-GÉK

gépészmérnöki

N

Á

1.

12.D

Győri Dávid

PE-MIK

villamosmérnöki

N

Á

1.

12.D

Hartmann Zsófia

BME-ÉSZK

építészmérnöki

N

Á

2.

12.D

Holl Annamária

PTE-ETK

ápolás és betegellátás

N

Á

1.

12.D

Jankó Orsolya Boglárka

PE-GTK

nemzetközi gazdálkodás

N

K

P

12.D

Katanics Kinga

BGF-KKFK

nemzetközi gazdálkodás(francia nyelven)

N

Á

1.

12.D

Klesitz András

PE-MIK

programtervező informatikus

N

Á

1.

12.D

Kovács Dániel

BME-KSK

közlekedésmérnöki

N

Á

1.

12.D

Kovács Lili

BME-ÉSZK

építész

N

Á

1.

12.D

Lőrincz Adorján

PE-GTK

műszaki menedzser

N

Á

2.

12.D

Margitics Borbála

PE-GTK

emberi erőforrások

N

Á

3.

12.D

Markovics Tamás

PE-MIK

villamosmérnöki

N

Á

3.

12.D

Nagy Ádám

BCE-GTK

gazdálkodási és menedzsment

N

Á

1.

12.D

Navratyil Gergő

BME-GTK

gazdálkodási és menedzsment

N

Á

2.

12.D

Papp Gábor

BCE-KTK

alkalmazott közgazdaságtan

N

Á

1.

12.D

Rapp Tamás

BME-GÉK

gépészmérnöki

N

Á

1.

12.D

Rompos Bernadett

ZMNE-KHK

katonai vezető

N

Á

2.

12.D

Soós Judit

KE-MFK

képi ábrázolás

N

Á

P

12.D

Tapolczai Gábor

BGF-KKFK

nemzetközi gazdálkodás(magyar nyelven)

N

Á

1.

12.D

Tiber Dávid Roland

Nem járult hozzá eredményének közléséhez.

12.D

Tóth Anikó

Nem járult hozzá eredményének közléséhez.

12.D

Virág Laura

ELTE-ÁJK

jogász

N

Á

1.

12.D

Vojts Máté

BME-KSK

közlekedésmérnöki

N

Á

1.

12.D

Zalkai Dániel

BME-GÉK

gépészmérnöki

N

Á

1.


Vissza a kezdőlapra * Ugrás a lap tetejére

© 2014. Lovassy László Gimnázium, Veszprém