Rendezvénynaptár

A 2018/2019-es tanév rendje, rendezvény naptára

A rendezvénynaptar letölthetõ pdf-ben innen...

Utolsó frissítés: 2018. szeptember 2.

I. Az órarendben rögzítetteken kívüli állandó elfoglaltságok :

Hétfõ: szakköri nap
Kedd: szakköri nap
Szerda: nevelõtestületi, szakmai munkaközösségi értekezletek, szülõi fogadóórák és szülõi értekezletek napja.
Csütörtök: szakköri nap
Péntek: énekkari nap

II. A tanév rendje:

1. Szorgalmi idõ:

első tanítási nap 2018. szeptember 3. (hétfő)
utolsó tanítási nap 9/Ny - 11. évfolyamon 2019. június 14. (péntek)
12. évfolyamon 2019. május 2. (csütörtök)
Az első félév 2019. január 25-ig (péntek) tart.

2. Tanítási szünetek:
 
õszi szünet
 oszi szünet 2018. október 29-tol 2018. november 4-ig
                 szünet elotti utolsó munkanap október 26. (péntek)
                 szünet utáni elso tanítási nap november 5. (hétfő)
téli szünet  téli szünet 2018. december 27-tol 2019. január 2-ig
                 szünet elotti utolsó tanítási nap december 21. (péntek)
                 szünet utáni elso tanítási nap január 3. (csütörtök)
tavaszi szünet: tavaszi szünet 2019. április 18-tól 2019. április 23-ig
                 szünet elotti utolsó tanítási nap április 17. (szerda)
                 szünet utáni elso tanítási nap április 24. (szerda)

3. Tanítás nélküli munkanapok:

Prezentációs nap 2018. október 4. (csütörtök)
Diákönkormányzat napja: 2018. október 13. (szombat)
Írásbeli felvételi javítás: 2019. január 21. (hétfő)
Magyar érettségi napja: 2019. május 6. (hétfő)
Matematika érettségi napja: 2019. május 7. (kedd)
Történelem érettségi napja: 2019. május 8. (szerda)
Pályaorientációs nap: 2019. május 9. (csütörtök)

4. Ünnepek, megemlékezések:

2018. szeptember 2. (vasárnap) 17.00 Tanévnyitó xünnepély
2018. október 5. (péntek) Megemlékezés - Aradi vértanúk
2018. október 19. (péntek) 8.00 Iskolai ünnepély – Október 23.
2018. október 19. (péntek) 18.00 Koszorúzás – Brusznyai szobor, emléktábla
2018. december 19. (szerda) 17.00 Karácsonyi koncert
2018. december 21. (péntek) 11.00 Karácsonyi ünnepély
2019. január 25. (péntek) 17.00 Szalagavató
2019. február 9. (szombat) 19.00 Lovassy-bál
2019. február 22. (péntek) Megemlékezés - Diktatúrák áldozatai
2019. március 14. (csütörtök) 8.00 Iskolai ünnepély – Március 15.
2019. április 16. (kedd) 8.00 Holokauszt emléknap – ünnepi műsor
2019. április 16. (kedd) Megemlékezés – Holokauszt áldozatai
2019. május 3. (péntek) 17.00 Ballagás
2019. június 4. (kedd) Megemlékezés - Nemzeti Összetartozás Napja
2019. június 24. (hétfő) 17.30 Tanévzáró ünnepély

5. Nevelõtestületi értekezletek:

2018. augusztus 24. (péntek) 9.00 Alakuló értekezlet
2018. augusztus 27. (hétfő) 9.00 Rendkívüli tanítási nap előkészítő
2018. augusztus 31. (péntek) 9.00 Tanév-előkészítő értekezlet
2019. január 24. (csütörtök) 14.30 Félévi osztályozó értekezlet
2019. január 30. (szerda) 14.30 Félévi értékelő értekezlet
2019. március 20. (szerda) 14.30 Nevelési értekezlet
2019. április 30. (kedd) 15.00 12. évfolyam osztályozó értekezlete
2019. június 14. (péntek) 13.00 9/Ny -11. évfolyam osztályozó értekezlete
2019. június 28. (péntek) 9.00 Tanévzáró értekezlet

6. Szülõi értekezletek, fogadóórák:

2018. szept. 26.(szerda) 16.15 SzM értekezlet
                 17.00 Szülői értekezlet (osztály)
2018. november 7.(szerda) 17.00 Fogadó óra
2019. január 30. (szerda) 16.15 SzM értekezlet
                 17.00 Szülői értekezlet
                 18.00 Fogadóóra
2019. február 20. (szerda) 17.00 Emelt szintű érettségire felkészítésről
2019. március 20. (szerda) 17.00 Fogadóóra + szülői (igény szerint)

7. Beiskolázás:

2018. október 19. (péntek) Felvételi kódok meghatározása
2018. október 19. (péntek) Felvételi tájékoztató megjelentetése
2018. november 6. (kedd) 17.00 Felvételi tájékoztató - 8. osztályos tanulók és szüleik
                                             15.00 Nyitva van az aranykapu
2018. november 28. (szerda) 17.00 Felvételi tájékoztató - 8. osztályos tanulók és szüleik
                                             15.00 Nyitva van az aranykapu
2018. december 7. (péntek) Jelentkezés a központi, egységes és a nemzetiségi írásbelire
2018. december 12. (szerda) Feladatlapok igénylése
2019. január 19. (szombat) 10.00 Írásbeli felvételi (központi)
2019. január 21. (hétfő) 10.00 Írásbeli német nemzetiségi
2019. január 24. (csütörtök) 14.00 Pótló írásbeli
2019. január 25. (péntek) 8.00 Betekintés + értékelés kiadás írásbelikről
2019. február 18. (hétfő) Általános jelentkezési határidő
2019. február 25. (hétfő) 14.00 Szóbeli felvételi – angol, német
2019. február 26. (kedd) 14.00 Szóbeli felvételi – angol, német
2019. február 27. (szerda) 15.00 Szóbeli felvételi – angol, német
2019. március 2. (péntek) Szóbeli eredmények publikálása
2019. március 18. (hétfő) Felvételi jegyzék nyilvánosságra hozása (március 8.)
2019. március 21-22. (cs-p) Adatlap módosítása az általános iskolákban
2019. március 28. (csütörtök) Jelentkezettek listája megérkezik elektronikusan
2019. április 9. (kedd) Jelentkezettek listája kiegészítve
2019. április 12. (péntek) Ideiglenes felvételi rangsor megküldése a központnak
2019. április 23. (kedd) Felvételi központ kialakítja a végeredményt (egyeztetett jegyzék)
2019. április 30. (kedd) Értesítés a felvételről, elutasításról
2019. június 21. (péntek) Beiratkozás
2017. október 20. (péntek) Felvételi kódok meghatározása
2017. október 20. (péntek) Felvételi tájékoztató megjelentetése

8. Érettségi

2018. október - november

Írásbeli vizsgák: kezdőnap október 12. (péntek)
utolsó nap október 29. (hétfő)

Szóbeli vizsgák emelt szint november 8. (csütörtök) – november 12. (hétfő)
középszint november 19. (hétfő) – november 23. (péntek)

2019. május - június

Írásbeli vizsgák: kezdőnap május 3. (péntek)
utolsó nap május 24. (péntek)

Szóbeli vizsgák emelt szint június 5. (csütörtök) – június 13. (csütörtök)
középszint június 17. (hétfő) – június 28. (péntek)

Az írásbeli tantárgyi vizsgák tantárgyankénti beosztását a 2018/2019. tanév rendjérol szóló 13/2018. (VI.14) EMMI rendelet 1. sz. melléklete tartalmazza.

9. Külföldi kapcsolatok/utazás

Zapresic Horvátországban 2018. szeptember 13. - szeptember 18.
            Szervező: Bankó Mónika, Eich Mária
            Utazó tanárok: Bankó Mónika, Borossné Hodák Ágnes

            Magyarországon 2019. tavasz
            Szervező: Eich Mária, Bankó Mónika

Celje Szlovániában: 2018. szeptember 18. - szeptember 21.
            Szervező: Holubné Szita Zsuzsa
            Résztvevő tanárok: Holubné Szita Zsuzsa, Sipőcz Zoltán, Bereginé Simon Ágnes

Anglia 2018. október 27. - november 3.
            Szervező: Bertha Ágnes
            Résztvevő tanárok: Bertha Ágnes, Buglák Anita, Csizmaziáné Fazekas Beáta, Holubné Szita Zsuzsa,
                        Kaposvári József, Kiss Zoltán, Korbacsics Ildikó, Molnár Veronika, Mucsy Petra,
                        Pap-Kovácsné Horváth Rózsa

Sítábor Szervező: Bagi Péter
            Időpont: 2019. január 27. – február 2.
            Utazó tanárok: Bagi Péter, Sipőcz Zoltán, Mucsy Petra

III. A tanév rendezvénynaptára:

Augusztus 24.

péntek

9.00

Alakuló értekezlet

Schultz Zoltán

Augusztus 24.

péntek

11.00

Munkaközösség-vezetői értekezlet

Schultz Zoltán

Augusztus 25.

szombat

Osztálytalálkozó javasolt időpontja

Augusztus 27.

hétfő

9.00

Rendkívüli tanítási nap előkészítő „értekezlet”

Eich Mária, Kiss Andrea

Augusztus 27.

hétfő

15.00

ELTE Trefort kollégák rövid látogatása

Schultz Zoltán

Augusztus 28-29-30.

kedd-szerda-csütörtök

8.00

Osztályozó, különbözeti és javítóvizsgák

Pálffy Zoltán

Augusztus 28.

kedd

8.00

Osztályfőnöki munkaközösség értekezlete

Márffy Katalin

Augusztus 29.

szerda

16.00

Intézményi tanács ülése

Pálffy Zoltán

Augusztus 29.

szerda

17.00

SzM, DÖK, Iskolaszék együttes ülés

Schultz Zoltán, Németh Gabriella

Augusztus 31.

péntek

9.00

Tanévnyitó értekezlet

Schultz Zoltán

Szeptember 2.

vasárnap

17.00

Tanévnyitó ünnepély

Pálffy Zoltán, karbantartók, Schultz Zoltán

Szeptember 3.

hétfő

8.00

Első tanítási nap
Tankönyvosztás

P-Kné HR, Csonka A, ofik + beosztott pedagógusok

Szeptember 3.

hétfő

Tanmenetek leadása a hálózatra

Minden pedagógus

Szeptember 3.

hétfő

Névsorok, csoportok és órarend ellenőrzése az e-naplóban

Minden kolléga

Szeptember 3.

hétfő

Szakkörök szervezésének elindítása

Pálffy Zoltán

Szeptember 3.

hétfő

Bizonyítványok, anyakönyvek rendezése, kimaradt tanulók

Osztályfőnökök

Szeptember 4.

kedd

Testnevelés választás indítása 10. évfolyam, 11.B, 12. évfolyam

Pálffy Zoltán, testnevelő tanárok, Dr. Szalainé TT

Szeptember 5.

szerda

Végleges érettségi jelentkezés
az őszi vizsgaidőszakra

Pálffy Zoltán

Szeptember 6.

csütörtök

Induló szakkörök véglegesítés

Schultz Z, Pálffy Z, Németh G, Schindler L

Szeptember 7.

péntek

DSD jelentkezés határideje

német munkaközösség

Szeptember 7.

péntek

Október 23-i műsor próbáinak egyeztetése

Pálffy Zoltán, Eich Mária, Fürj Katalin 10.B

Szeptember 7.

péntek

Végzősök kirándulása (iskolán kívüli tanítási nap)

12. évfolyam osztályfőnökei

Szeptember 8.

szombat

Végzősök kirándulása

Szeptember 10.

hétfőtől

Szakköri foglalkozások indítása

Érintett pedagógusok

Szeptember 12.

szerda

15.00

Elektronikus napló feladatok

9/Ny osztályfőnökök

Szeptember 13.

csütörtök

Zapresicbe utazás (vége szeptember 18.)

Bankó Mónika és Borossné Hodák Ágnes

Szeptember 18.

kedd

Gimnazija I. Celje projekt kezdete – vége szeptember 21-én

Holubné Szita Zsuzsa, Sipőcz Z, Bereginé Simon Á

Szeptember 19.

szerda

9.50-10.35

Előadás az EU-ról (ének terem)
10.A és 10.B osztály számára

Schultz Zoltán

Szeptember 21.

péntek

OKTV és egyéb versenyekre jelentkezés

Schindler László

Szeptember 22.

szombat

Kerékpártúra
Osztálytalálkozó javasolt időpontja

Pálffy Zoltán, Bagi Péter

Szeptember 24.

hétfő

17.00

Alapítványi kuratóriumi ülés

Schultz Zoltán

Szeptember 26.

szerda

16.15

SzM értekezlet

Németh Gabriella
Schultz Zoltán

Szeptember 26.

szerda

17.00

Szülői értekezlet

Osztályfőnökök, Németh Gabriella

Szeptember 28.

péntek

E-naplóban a személyügyi adatok ellenőrzése, rögzítése
9/Ny anyakönyveinek elkészítés


Osztályfőnökök

Szeptember 28.

péntek

Különleges ellátást igénylő tanulók/veszélyeztettek felmérése

Bereginé Simon Ágnes, Pálffy Zoltán, ofi

Október 1.

hétfő

16:00

Zenei világnapi koncert

Pálffy Zoltán

Október 2.

kedd

Stark Péterné Zöldvári Ildikó minősítése

Schultz Zoltán

Október 3.

szerda

Rendkívüli tanítási nap (9/Ny-11)

Eich Mária, Kiss Andrea

Október 4.

csütörtök

TNM(1)

Prezentáció, értékelés

Október 5.

péntek

Tolnerné Csörgő Veronika minősítése

Németh Gabriella

Október 5.

péntek

Aradi vértanúk - megemlékezés

9.C Korbacsics Ildikó

Október 6.

szombat

Gyalogtúra

Molnárné Bácskai Rita, Petőfiné Pál Zsuzsa

Október 8.

hétfő

Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja

Osztályfőnökök, Németh G, Pálffy Z

Október 10.

szerda

Szülői kör (Tudunk közlekedni?)

Bereginé Simon Ágnes

Október 12.

péntek

15.00

Csipetke

Schindler László, Buglák Anita

Október 13.

szombat

TNM(2)

Diáknap

DÖK, Schindler László, Pálffy Zoltán

Október 13.

szombat

Osztálytalálkozó javasolt időpontja

Október 18.

csütörtök

Füléné Pió Gabriella minősítése

Schindler László

Október 18.

csütörtök

17.00

Iskolai műsor főpróbája

Pálffy Zoltán, Király Viktor

Október 19.

péntek

8.00

Iskolai ünnepély
(7 óra 40 perc, szünet 10 perc, utolsó 5); koszorúzás Brusznyai Árpád emléktáblájánál

Pálffy Zoltán, Király Viktor

Október 19.

péntek

Felvételi kódok rögzítése

Schultz Zoltán

Október 19.

péntek

Felvételi tájékoztató megjelentetése

Schultz Zoltán

Október 20.-Október 21.

szombat - vasárnap

Szakmai kirándulás (AJTP)

Sipőcz Zoltán

Október 22.

hétfő

pihenőnap

Október 23.

kedd

ünnepnap

Október 27.

szombat

Angliai út kezdete (vége november 3.)

Bertha Ágnes

Október 27.-
November 4.

szombat -
vasárnap

Őszi szünet

November 5.

hétfő

A Karácsonyi műsor próbáinak egyeztetése

10.D osztály, Vondevisztné Kapor Ágnes, Holubné Szita Zsuzsanna, Pálffy Z,

November 5.

hétfő

Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja

Osztályfőnökök, Németh Gabriella, Pálffy Zoltán

November 6.

kedd

15.00
17.00

Nyitva van az aranykapu 1.
Felvételi tájékoztató

Igazgatóság, munkaközösség-vezetők

November 7.

szerda

17.00

Fogadóóra

Németh Gabriella, minden pedagógus

November 10.

szombat

Munkanap – november 2. péntek helyett

November 14.

szerda

15.00

Válogató – Karácsonyi koncert

Tóth Mária

November 17.

szombat

Gyalogtúra

Sipőcz Zoltán

November 21.

szerda

Pilotprüfung

Márkus Csaba, Schindler László

November 21.

szerda

Szülői kör (Szerelem, szexualitás serdülőkorban)

Bereginé Simon Ágnes, Schleicher Dóra

November 23.

péntek

Adatszolgáltatás kompetenciaméréshez

Pap-Kovácsné H R, Pálffy Z

November 23.

péntek

19.00

Sváb-bál

Eich Mária, Schindler László

November 24.

szombat

Osztálytalálkozó javasolt időpontja

November 28.

szerda

8.00

DSD írásbeli vizsga

Schindler László

November 28.

szerda

15.00
17.00

Nyitva van az aranykapu 2.
Felvételi tájékoztató

Igazgatóság, munkaközösség-vezetők

December 1.

szombat

Munkanap – december 24. hétfő helyett
Adventi díszítés

Márffy katalin, Németh Gabriella

December 3.

hétfő

Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja

Osztályfőnökök, Németh Gabriella, Pálffy Zoltán

December 5.

szerda

17.00

Mikulás

9/Ny.D Pozsgainé Becze Boglárka

December 7.

péntek

5.-6.-7. óra

Nemzetiségi osztályban érettségizettek

Schindler László, Eich Mária

December 7.

péntek

18.00

Nemzetiségi gála

Schindler László, Eich Mária

December 7.

péntek

Jelentkezés a központi és a német nemzetiségi írásbeli felvételire

Pap-Kovácsné Horváth Rózsa, Schultz Zoltán

December 10.

hétfő

DSD szóbeli (12.B)

Schindler László

December 11.

kedd

DSD szóbeli (12.B)

Schindler László

December 12.

szerda

DSD szóbeli (DaF)

Schindler László

December 12.

szerda

Feladatlapok igénylése a felvételire

Schultz Zoltán

December 13.

csütörtök

DSD szóbeli tartaléknap

Schindler László

December 15.

szombat

Munkanap – december 31. hétfő helyett

December 15.

szombat

Osztálytalálkozó javasolt időpontja

December 19.

szerda

17.00

Karácsonyi koncert

Pálffy Zoltán, Tóth Mária

December 20.

csütörtök

17.00

Karácsonyi műsor főpróba

10.D osztály, Vondevisztné Kapor Ágnes, Holubné Szita Zsuzsanna, Pálffy Z,

December 21.

péntek

11.00

Karácsonyi műsor, ebéd
(35 perces órák - 4 db)

10.D osztály, Vondevisztné Kapor Ágnes, Holubné Szita Zsuzsanna, Pálffy Z,

December 22.-
Január 2.

szombat-szerda

Téli szünet

Január 2.

szerda

Újév köszöntő túra

Schultz Zoltán

Január 7.

hétfő

Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja

Osztályfőnökök, Németh Gabriella, Pálffy Zoltán

Január 11.

péntek

A Március 15-i műsor próbáinak egyeztetése

10.C osztály, Báder Anikó, Asztalos István, Pálffy Zoltán

Január 16.

szerda

A kötelezően kihirdetendő érettségi témakörök/tételek publikálása

Végzős osztályokban tanító kollégák, Pálffy Z

Január 16.

szerda

Előzetes érettségi jelentkezések benyújtása

Pálffy Zoltán, végzős oszt. osztályfőnökei, jegyzők

Január 19.

szombat

10.00

Központi írásbeli felvételi
Osztálytalálkozó javasolt időpontja

Schultz Zoltán + beosztás szerinti kollégák

Január 21.

hétfő

Szalagavató próba lehetősége

Osztályfőnökök, iskolatechnikus

Január 21.

hétfő

10.00
TNM (3)

Német nemzetiségi írásbeli

Schindler László + beosztás szerinti kollégák

Január 24.

csütörtök

14.30

Félévi osztályozó értekezlet (7 óra 40 perc, szünet 10 perc, utolsó 5 perc)

Schultz Zoltán

Január 24.

csütörtök

14.00

Írásbeli pótnap (anyanyelv, matematika, német)

Schultz Zoltán + beosztás szerinti kollégák

Január 25.

péntek

8.00 – 16.00

Betekintés, értékelő lapok kiadása

Igazgatóság, beosztott kollégák, munkaköz.vezetők

Január 25.

péntek

17.00

Szalagavató

Pálffy Zoltán, iskolatechnikus

Január 27.

vasárnap

Sítábor kezdete (vége február 2.)

Bagi Péter

Január 30.

szerda

14.30

Félévi értékelő értekezlet (7 óra 40 perc, szünet 10 perc, utolsó 5 perc)

Schultz Zoltán

Január 30.

szerda

16.15
17.00
18.00

SzM értekezlet
Szülői értekezlet
Fogadóóra

Németh Gabriella
Osztályfőnökök
Minden pedagógus

Február 1-ig

péntek

Ellenőrzők kiosztása

Osztályfőnökök

Február 4.

hétfő

Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja

Osztályfőnökök, Németh Gabriella, Pálffy Zoltán

Február 9.

szombat

19.00-24.00

Lovassy bál

Németh Gabriella

Február 13.

szerda

17.00

Szülői kör (Élményszerű tanulás, alternatív tanulási módszerek, technikák)

Bereginé Simon Ágnes

Február 15.

péntek

Érettségi jelentkezés véglegesítés, felsőoktatási felvételi jelentkezés

Pálffy Zoltán, végzős oszt. osztályfőnökei, jegyzők

Február 15.

péntek

Zrínyi verseny megyei fordulója
7 darab 40 perces óra

Schindler László

Február 18.

hétfő

Jelentkezési határidő 8. osztály (adatrögzítés)

Schultz Zoltán, Pap-Kovácsné Horváth Rózsa

Február 20.

szerda

17.00

Szülői értekezlet az emelt és középszintű csoportokról

Németh Gabriella, Pálffy Zoltán

Február 22.

péntek

Megemlékezés - Diktatúrák áldozatai

9.A osztály, dr. Réti Balázs

Február 22.

péntek

Az április 16-i műsor próbáinak egyeztetése

10.B osztály, dr. Oroszné dr. Takács Katalin, Wenczel Zsuzsanna, Pálffy Zoltán

Február 22.

péntek

Éjszakai röplabda javasolt időpontja

DÖK, Schindler László

Február 23.

szombat

Osztálytalálkozó javasolt időpontja

Február 25.

hétfő

14.00

Szóbeli felvételik
Tanítás 6 db 40 perces óra

Korbacsics Ildikó, Schindler László

Február 26.

kedd

14.00

Szóbeli felvételik
Tanítás 6 db 40 perces óra

Korbacsics Ildikó, Schindler László

Február 27.

szerda

15.00

Szóbeli felvételik
Normál tanítás

Korbacsics Ildikó, Schindler László

Március 1.

péntek

Szóbeli eredmények publikálása

Igazgatóság, érintett munkaközösség-vezetők

Március 1.

péntek

délután

Zrínyi eredményhirdetés

Schindler László iskolatechnikus

Március 4.

hétfő

Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja

Osztályfőnökök, Németh Gabriella, Pálffy Zoltán

Március 6.

szerda

15.00

Alma mater válogató

Tóth Mária

Március 8-9.

péntek-szombat

Mentovich Ferenc Emlékverseny (utolsó alkalommal)

Dr.Szalainé Tóth Tünde, Bagi Péter

Március 9.

szombat

Osztálytalálkozó javasolt időpontja

Március 13.

szerda

17.00

Műsor főpróba

10.C osztály, Báder Anikó, Asztalos István, Pálffy Zoltán

Március 14.

csütörtök

8.00

Március 15-i műsor és koszorúzás

10.C osztály, Báder Anikó, Asztalos István, Pálffy Zoltán

Március 15.

péntek

ünnepnap

Március 18.

hétfő

Felvételi jegyzék publikálása (március 8.)

Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán

Március 19.

kedd

Emelt szintű csoportokba előzetes jelentkezés leadása

Németh Gabriella

Március 20.

szerda

14.30

Nevelési értekezlet
(40 perces órák)

Schultz Zoltán

Március 20.

szerda

17.00
18.00

Fogadóóra
Szülői értekezlet (igény szerint)

Németh Gabriella, minden kolléga

Március 20.

szerda

16.00

Szülői kör ("A pályaorientáció folyamata és lehetőségei" – EFOP 3.2.5)

Bereginé Simon Ágnes, Pálffy Zoltán

Március 21.-22.

csütörtök
péntek

Jelentkezési lapok módosításának lehetősége az általános iskolákban

Március 23.

szombat

Gyalogtúra

Molnárné Bácskai Rita, Petőfiné Pál Zsuzsa

Március 27

Március 28.

csütörtök

Jelentkezettek listáját elektronikusan megküldi a központ

Április 3.

szerda

16.30

Alma mater

Pálffy Zoltán, Tóth Mária

Április 8.

hétfő

Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja

Osztályfőnökök, Németh Gabriella, Pálffy Zoltán

Április 9.

kedd

Jelentkezettek listáját kiegészítetten elektronikusan megküldi a központ

Április 11.

szerda

10.30

Költészet napja –rádióműsor

9.B osztály, Buglák Anita

Április 12.

péntek

Felvételi rangsor (ideiglenes) megküldése a központnak

Schultz Zoltán

Április 13.

szombat

Osztálytalálkozó javasolt időpontja
Éjszakai túra (10. évfolyamos túra, 12. évfolyamos túra)

Sipőcz Zoltán, Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán

Április 15.

hétfő

17.00

Műsor főpróba

10.B osztály, dr. Oroszné dr. Takács Katalin, Wenczel Zsuzsanna, Pálffy Zoltán

Április 16.

kedd

8.00

Holokauszt áldozatai –műsor

10.B osztály, dr. Oroszné dr. Takács Katalin, Wenczel Zsuzsanna, Pálffy Zoltán

Április 17.

szerda

Nemzetiségi projektnap (9.B, 10.B)

Schindler László, Eich Mária

Április 18.-23.

csütörtök - kedd

Tavaszi szünet

Április 23.

kedd

Végleges felvételi eredmény – kiértesítés április 30-ig

Schultz Zoltán

Április 24.-25.

szerda - csütörtök

Nemzetiségi tagozatosok vizsgái

Schindler László

Április 29.

hétfő

15 óra

Projektprezentációk (9.B és 10.B)

Schindler László

Április 30.

kedd

osztályozó értekezlet végzősöknek, bolondballagás, utolsó órarend szerinti tanítás a végzősöknek

Schultz Zoltán

Május 1.

szerda

Ünnepnap

Május 2.

csütörtök

Konzultációs nap – végzősök, díszítés, előkészítés

Pálffy Zoltán, iskolatechnikus

Május 3.

péntek

17.00

Ballagás (35 perces órák)
nemzetiségi nyelv és irodalom érettségi

Pálffy Zoltán, iskolatechnikus

Május 6.-7.-8.

hétfő – kedd - szerda

TNM
(4-5-6)

Írásbeli érettségi – magyar, matematika, történelem
Osztálykirándulások

Május 9.

csütörtök

TNM(7)

13.00-tól pályaorientációs nap
angol érettségi

Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán, Németh Gabriella

Május 10.

péntek

Nemzetiségi tagozatosok vizsgái

Schindler László

Május 13.

hétfő

Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja

Osztályfőnökök, Németh Gabriella, Pálffy Zoltán

Május 13.-14.

hétfő-kedd

Nemzetiségi tagozatosok vizsgái

Schindler László

Május 15.

szerda

Projektprezentációk (9/Ny)

Művészeti munkaközösség

Május 15.

szerda

17.00

Szülői kör (Internetbiztonság – EFOP 3.2.3)

Bereginé Simon Ágnes, Pálffy Zoltán

Május 17.

péntek

2019/2020-as tanév ünnepségeinek egyeztetetése

Pálffy Z, Márffy Katalin, osztályfőnökök, magyar mk.

Május 18.

szombat

Osztálytalálkozó javasolt időpontja

Május 20.

hétfő

Emelt szintű jelentkezések véglegesítése

Németh Gabriella
Osztályfőnökök

Május 20.

hétfő

Tantárgyválasztások módosítási, tanórai felmentés, júniusi vizsgák kérelmének beadása

Pálffy Zoltán, Németh Gabriella
Osztályfőnökök

Május 29.

szerda

8.00

Kompetenciamérés 9. évfolyam, anyanyelv, matematika

Pálffy Zoltán + kollégák beosztás szerint

Május 31.

péntek

Felvételi fellebbezésről döntés a fenntartónál; NETFIT adatfelvitel vége

dr. Szalainé TT
testnevelő tanárok

Június 1.

szombat

Kerékpártúra

Pálffy Zoltán, Bagi Péter

Június 4.

kedd

Megemlékezés - Nemzeti Összetartozás Napja

9.D osztály, Mucsy Petra

Június 8.

szombat

Osztálytalálkozó javasolt időpontja

Június 10.

hétfő

Pünkösd

Június 11.

kedd

Kompetenciaértékelés határideje

Schultz Zoltán

Június 14.

péntek

Augusztusi osztályozó és különbözeti vizsgák kérelmei

Pálffy Zoltán, osztályfőnökök

Június 14.

péntek

13.00

utolsó tanítási nap Osztályozó értekezlet 35 perces órák

Schultz Zoltán, osztályfőnökök

Június 14.

péntek

15.00

Tájékoztató az év végi adminisztrációról az osztályfőnököknek

Pálffy Zoltán, osztályfőnökök

Június 17.-19.

hétfő-
kedd-
szerda

Középszintű szóbeli érettségik I.

Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán, jegyzők, bizottsági tagok

Június 19.

szerda

8.00

Bizonyítványok, anyakönyvek, aláírandók leadása

Osztályfőnökök

Június 20.-22.

csütörtök-
péntek-
szombat

Középszintű szóbeli érettségik II.

Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán, jegyzők, bizottsági tagok

Június 21.

péntek

Beiratkozás
8.00-11.00 és 13.00-16.00

Osztályfőnökök + beosztás szerint

Június 24.

hétfő

17.30

Tanévzáró ünnepély

Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán

Június 24.

hétfő

Osztályozó és különbözeti vizsgák

Pálffy Zoltán

Június 25.

kedd

Osztályozó és különbözeti vizsgák

Pálffy Zoltán

Június 28.

péntek

9.00

Tanévzáró értekezlet, közös ebéd

Schultz Zoltán

Június 28.

péntek

Kompetencia intézkedési terv a fenntartónak

Schultz Zoltán

Augusztus 27-29.

kedd-csütörtök

8.00

Osztályozó és javítóvizsgák

Pálffy Zoltán


Vissza a kezdőlapra * Ugrás a lap tetejére

© 2018. Lovassy László Gimnázium, Veszprém